Fakultná nemocnica s poliklinikou Nové Zámky

Sestra pri lôžku - Neonatologická klinika

27.12.2021Fakultná nemocnica s poliklinikou Nové Zámky
Miesto práce:Slovensko
Nitriansky kraj
okres Nové Zámky
Nové Zámky
Slovenská 11 A
94034
Okres Nové Zámky
Pozícia / odvetvie:Zdravotníctvo a farmácia;Zdravotná sestra
Ponúkaný plat (základná mzda):1071EUR
Druh pracovného pomeru:plný úväzok
Počet voľných miest:1

Informácie o pracovnom mieste

Benefity a ďalšie výhody:

závodné stravovanie, príspevky zo sociálneho fondu, príspevky na DDS,
príspevky na stravovanie, príspevky na domácu rekreáciu, jubilejné odmeny

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1071 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
29. 6. 2021

Dátum poslednej aktualizácie:
22. 12. 2021

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Zdravotníctvo

Informácie o sprostredkovaní:

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:pohovor

Náplň (druh) práce
Samostatná odborná práca spojená s poskytovaním komplexnej ošetrovateľskej starostlivosti zameranej na sledovanie a monitorovanie fyziologických funkcií a prejavov pacienta na jeho celkový telesný a duševný stav s použitím zložitých zdravotníckych prístrojov a nástrojov na jednotkách intenzívnej starostlivosti alebo na oddeleniach akútnej intenzívnej medicíny.

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 6:00
do 18:00

Práca na zmeny:
nepretržitý pracovný režim
Nočná práca:
áno

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov:Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore všeobecná sestra
Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore detská sestra
Vyššie odborné vzdelanie v odbore diplomovaná detská sestra
Vyššie odborné vzdelanie v odbore diplomovaná všeobecná sestra
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa v odbore ošetrovateľstvo

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • organizovanie a plánovanie práce

Počítače:
  • Microsoft Word - pokročilá

Osobnostné predpoklady
  • empatia
  • spoľahlivosť
  • ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)

Informácie o spoločnosti

Slovenská 11/A
94034 Nové Zámky
Slovensko
Tel:-=KONTAKT=-

Iné možnosti práce

Počet videní: 12
Inzerent:Fakultná nemocnica s poliklinikou Nové Zámky [ ]
Zverejnené pre lokality:Slovensko Nitriansky kraj