Súkromná spojená škola Cambridge International School, Úprkova 3, Bratislava

Primary School Class Teacher / Učiteľ prvého stupňa

16.10.2021Súkromná spojená škola Cambridge International School, Úprkova 3, Bratislava
Miesto práce:Slovensko
Bratislavský kraj
okres Bratislava
Bratislava-Staré Mesto
Úprkova 3
81104
Bratislava
Pozícia / odvetvie:Vzdelávanie a školstvo;Učiteľ na strednej škole
Ponúkaný plat (základná mzda):1100EUR
Druh pracovného pomeru:plný úväzok
Počet voľných miest:1

Informácie o pracovnom mieste

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1100 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
2. 7. 2021

Dátum poslednej aktualizácie:
19. 10. 2021

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 24

Pracovná oblasť:

Výchova, vzdelávanie a šport

Náplň (druh) práce
Cambridge International School (CIS) in Bratislava, Slovakia, is seeking to appoint an inspirational Primary School Class Teacher to join a growing, dedicated and outstanding team of educators within a highly supportive and values-driven, but ambitious and expanding international school.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov:Nie

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • tvorivosť (kreativita)

Cudzie jazyky:
  • anglický - vysoká: C1 a C2

Počítače:
  • Microsoft Outlook - vysoká
  • Microsoft Excel - vysoká
  • Microsoft Word - vysoká

Ďalšie požiadavky:

We are seeking applicants with UK teaching qualifications (PGCE or B.Ed.) or equivalent international teaching qualifications and experience of working with the Cambridge Primary Programme in an international setting.

The successful candidate must above all be dedicated to educational excellence and international best practice. They should be creative, energetic, flexible and genuinely interested in students and consistently respectful of children, staff, parents and the wider community. Specialisms in Years 4-6 or Years 1-3 are desirable, however we are also willing to accept applications from those with extensive EYFS experience.

- English language at proficiency level (C2) is a must
- international work experience

Informácie o spoločnosti

Úprkova 3
81104 Bratislava-Staré Mesto
Slovensko

Iné možnosti práce

Počet videní: 1
Inzerent:Súkromná spojená škola Cambridge International School, Úprkova 3, Bratislava [ ]
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj Bratislava