Transfer International Staff, k.s.

Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Hľadáme vodičov VZV s platom až 1240€! Ubytovanie aj doprava zabezepčená, možnosť kurzu/predĺženia preukazu ZDARMA!

TRANSFER International Staff k.s.24.09.2021

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Hľadáme šikovných vodičov VZV so skúsenosťami + ponúkame možnosť kurzu na vysokozdvižný vozík pre vodičov, ktorý majú vodičský preukaz skupiny B. Nemusíte mať predošlú skúsenosť s prácou na vysokozdvižnom vozíku.

Vašou náplňou práce bude:

• obsluha manipulačnej techniky
• zásobovanie prevádzky potrebným materiálom a vykonávanie prípravy dielov
• zabezpečovanie manipulácie, vyprázdňovanie a skladovanie paliet, kontajnerov a prepraviek s materiálom

Upresnenie platových podmienok

Mzda 1240€ ( 850€ + nočný príplatok 60€ alebo 120€ + individuálna výkonnostná prémia ( až do výšky 220€) + VZV prémia 80€ + zákonné prípatky, príplatky za nadčasy, 13.plat, podiel na zisku)

Benefity a ďalšie výhody

• KURZ VZV ZDARMA!
• individuálna prémia až do výšky 220€
• VZV prémia 50€
• ubytovanie (1. mesiac zadarmo, od 2. mesiaca 80€/mes.)
• 13. plat vyplácaný dva krát ročne
• jedáleň (obed od 1,09€)
• navyšovanie platu v roku 2023 (o 50€) a 2024 (o 40€)
• doprava zabezpečená z okolitých smerov
• 40% príplatok za nadčas
• možnosť pravidelných záloh

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, neváhajte a zašlite nám svoj životopis, alebo nás kontaktuje na tel.č.: -=KONTAKT=-.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

• vodičský preukaz skupiny B, alebo preukaz na VZV
• skúsenosť s prácou s VZV
• ochota pracovať v trojzmennom režime
• zodpovednosť, spoľahlivosť • dobrý zdravotný stav

Vodičský preukaz

skupina: B

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa

TRANSFER International Staff k.s.
Račianska 96
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje

Jessica Miklovičová
Tel: -=KONTAKT=-

2Trnava

Počet videní: 113
Inzerent:Transfer International Staff, k.s. [ ]
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj Banskobystrický kraj Nitriansky kraj Trenčiansky kraj Trnavský kraj Žilinský kraj Bratislava Žilina Banská Bystrica Nitra Trenčín Trnava