Transfer International Staff, k.s.

Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Teamleader vo výrobe so mzdou 1349€ na trojzmennú alebo víkendovú prevádzku (13. plat, doprava do práce, bonusy)

TRANSFER International Staff k.s.30.11.2021

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Máš skúsenosť s prácou vo výrobe a chceš viesť svoj tím ľudí? Pridaj sa k nám. Tvojou náplňou práce ako teamleadera vo výrobe bude:

- riadiť tím výrobných pracovníkov (5-8 ľudí)

- po zaškolení budeš ovládať jednotlivé pracovné posty, v prípade potreby nahradíš operátora na linke

- absolvuješ stáž vo výrobnom prostredí na pozícii výrobný operátor v dĺžke šiestich mesiacov, s následným preradením na pozíciu koordinátor

- eviduješ dochádzku a dokumentáciu

Máš taktiež možnosť výberu zmennosti -trojzmenná prevádzka alebo víkendové zmeny. Pracovný čas na trojzmennej prevádzke:
06:00-14:00
14:00-22:00
22:00-06:00

Pracovný čas na víkendovej prevádzke:
sobota 06:00-16:10 alebo14:00-00:10
nedeľa 18:50-05:00
-možnosť 1,5hod. nadčasu

Upresnenie platových podmienok

1349€ (1009 € základná mzda + individuálna výkonnostná prémia do výšky 220€+ nočné príplatky 60 až 120€ + 13.plat + podiel na zisku + navyše možnosť nadčasov s príplatkami za sobotu a nedeľu)

Benefity a ďalšie výhody

- individuálna prémia do výšky 220€
- UBYTOVANIE (1. mes. zadarmo, od 2. mes len 80€)
- 13. plat
- zabezpečená teplá strava v jedálni od 1€
- navyšovanie platu
- DOPRAVA zabezpečená
- príplatky za nadčasy, nočné, víkendy
- možnosť týždenných ZÁLOH

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, neváhajte nám zaslať Váš životopis, alebo nás kontaktovať na tel.č. -=KONTAKT=-. Tešíme sa na spoluprácu!

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

- stredoškolské vzdelanie

- ochota absolvovať stáž vo výrobnom prostredí na pozícii výrobný operátor

- skúsenosť s prácou vo výrobe

- skúsenosti s vedením tímu ľudí

- manuálna zručnosť

- organizačné schopnosti

- práca s PC

2Trnava

Počet videní: 235
Inzerent:Transfer International Staff, k.s. [ ]
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj Banskobystrický kraj Nitriansky kraj Trenčiansky kraj Trnavský kraj Žilinský kraj Bratislava Žilina Banská Bystrica Nitra Trenčín Trnava