Transfer International Staff, k.s.

Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Vycestuj za prácou do Trnavy! Hľadáme operátorov/ky výroby na trojzmennú prevádzku a víkendové zmeny. 13.plat, ubytovanie, doprava do práce!

TRANSFER International Staff k.s.30.11.2021

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Hľadáme šikovných výrobných pracovníkov. Možnosť výberu prevádzky podĺa Vašich skúseností. Vašom náplňou práce ako operátora bude:

• na montáži: obsluha linky, práca v takte, montovanie a skladanie dielov do automobilov, • na zvarovni: obsluha robotov a kontrola kvality vyrobených kusov,
• na kvalite: kontrolovanie kvality vyrobených automobilov,
• na lakovni: kontrola laku, odstraňovanie menších chýb.

Pracovný čas na trojzmennej prevádzke:
06:00-14:00
14:00-22:00
22:00-06:00

Pracovný čas na víkendovej prevádzke:
sobota 06:00-16:10 alebo14:00-00:10
nedeľa 18:50-05:00
-možnosť 1,5hod. nadčasu

Upresnenie platových podmienok

1190€ (základná mzda 850€ + príplatok za nočné zmeny od 60€ do 120€ + individuálna prémia do výšky 220€ + zákonné prípatky, 13.plat)

Benefity a ďalšie výhody

• individuálna prémia do výšky 220€
• UBYTOVANIE (1. mes. zadarmo, od 2. mes len 80€)
• 13. plat •zabezpečená teplá strava v jedálni od 1€
• navyšovanie platu
• DOPRAVA zabezpečená
• príplatky za nadčasy, nočné, víkendy
• možnosť týždenných ZÁLOH

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, neváhajte nám zaslať Váš životopis, alebo nás kontaktovať na tel.č. -=KONTAKT=-. Tešíme sa na spoluprácu!

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

• skúsenosť s prácou vo výrobe výhodou
• ponuka vhodná aj pre absolventa
• ochota pracovať na tri zmeny
• zodpovednosť, spoľahlivosť
• manuálna zručnosť
• dobrý zdravotný stav

2Trnava

Počet videní: 108
Inzerent:Transfer International Staff, k.s. [ ]
Zverejnené pre lokality:Slovensko Banskobystrický kraj Košický kraj Prešovský kraj Trenčiansky kraj Žilinský kraj Žilina Banská Bystrica Košice Prešov Trenčín