Transfer International Staff, k.s.

Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Montážnik so mzdou 1170 € + 13. plat. Doprava aj ubytovanie zabezpečené!

TRANSFER International Staff k.s.26.11.2021

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Práca na montážnej linke podľa stanovených návodov a automatických a poloautomatických prístrojov, kontrola kvality.
Pracovná pozícia je vhodná aj pre tých, ktorí nemajú skúsenosti s výrobou v automobilovom priemysle. Ponúkaná práca zahŕňa zaučenie na danú pracovnú pozíciu.
Pracovná ponuka zahŕňa pozície: karosáreň, lakovňa, montáž a kvalita

Upresnenie platových podmienok

Základná mzda -=KONTAKT=-€ + variabilná odmena do 15% zo základnej mzdy + zákonné príplatky + príspevok na dopravu

Benefity a ďalšie výhody

- práca 4 dni v týždni
- variabilná odmena do 15% zo základnej mzdy
- príspevok na dopravu 20€
- 13. plat
- tréningová akadémia
- zabezpečená strava
- zabezpečená doprava
- zabezpečené ubytovanie (v prípade vzdialenosti bydliska nad 70 km od Nitry)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

- manuálna zručnosť

- dobrý zdravotný stav

- samostatnosť, spoľahlivosť

- ochota pracovať na zmeny

- ochota cestovať za prácou

Práca je vhodná pre mužov, ženy aj pre absolventov.

2

Počet videní: 0
Inzerent:Transfer International Staff, k.s. [ ]
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj