Transfer International Staff, k.s.

Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Operátor výroby - výroba kondenzačných jednotiek Mzda až do 960€

TRANSFER International Staff k.s.01.12.2021

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Skladanie celej kondenzačnej jednotky na základe výkresovej dokumentácie, montáž na linke v tíme alebo samostatná montáž v bunke, balenie a kontrola kvality výrobkov, spájkovanie, obsluha CNC strojov, vykonávanie testov, elektrických a tlakových. Práca je v 4 zmennej prevádzke

Upresnenie platových podmienok

Nástupná základná mzda je 726€ (po skúšobnej dobe 774€) + dochádzkový bonus 50€ + variabilná zložka do 39€ + zákonné príplatky

Benefity a ďalšie výhody

- práca na hlavný pracovný pomer
- navýšenie mzdy po odpracovaní 3 mesiacoch
- príplatok za prácu v noci
- príplatky za prácu nad rámec zákona
- stabilná práca
- nestereotypná práca

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

- vedieť čítať z výkresovú dokumentáciu

- skúsenosť s obsluhou strojov

- skúsenosť s prácou vo výrobe

- manuálna zručnosť

- schopnosť pracovať samostatne

- ochota pracovať na zmeny

- dobrý zdravotný stav, fyzická zdatnosť

- vyhláška 21 elektrotechnik

- výhodou

- spájkovací preukaz

- výhodou

- výhodou

- výhodou

2

Počet videní: 97
Inzerent:Transfer International Staff, k.s. [ ]
Zverejnené pre lokality:Slovensko Košický kraj Prešovský kraj Prešov