Strojzvar BaP spol. s r.o.

Klopič kolíb

14.09.2021STROJZVAR BaP spol. s r.o.
Miesto práce:U. S. Steel Košice, s.r.o., Šaca
Košice
Pozícia / odvetvie:Operátor strojov a zariadení,Žeriavnik
Ponúkaný plat (základná mzda):5,70EUR/hod.
Nástupná mzda na živnosť je od 5,70 € samozrejme podľa praxe a iných kritérií sa mzda môže aj zvýšiť.
Termín nástupu do práce:dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:živnosť
Počet voľných miest:3

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Je potrebné zaslať životopis kliknutím naemailalebo na Reagovať na ponuku.
NEVOLAŤ!
V prípade záujmu vás budeme my kontaktovať.

Naša spoločnosť Strojzvar BaP ponúka výkon prác v profesiách klopíč kolíb (viazač) na rôznych prevádzkach v spoločnosti USSK (U. S. Steel Košice).

Benefity a ďalšie výhody:

V budúcnosti možnosť rozšírenia pracovnej pozície na ŽERIAVNIK (+zvýšenie hodinovej mzdy).
Zamestnanecké výhody, benefity - viac na osobnom pohovore.
Bežná prevádzková zmennosť je denná / nočná, dva dni voľna (12 hodinové zmeny, pracovný čas 11:25 h.).

Vyžadujeme zodpovednosť, flexibilitu, dodržiavanie predpisov a pokynov prevádzky a nadriadeného.
Tak isto máme zavedenú nulovú toleranciu voči alkoholu, omamným a psychotropným látkam.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:základné vzdelanie
Jazykové znalosti:Slovenský jazyk
Vhodné pre absolventov:Nie

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

www.strojzvar.sk

Oblasť pôsobenia:

Zmiešané hospodárstvo

Adresa:

STROJZVAR BaP spol. s r.o.
Nevädzová 3/1163
Košice
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Michal Pavkovček
Nevädzová 3/1163, Košice, 040 01, Slovenská republika

Počet videní: 30
Inzerent:Strojzvar BaP spol. s r.o. [ ]
Zverejnené pre lokality:Slovensko Košický kraj Košice