VIENA INTERNATIONAL, s.r.o.

Obsluha CNC frézy

26.08.2021VIENA INTERNATIONAL, s.r.o.
Miesto práce:Slovensko
okres Martin
Martin
Kráčiny 2
03601
Okres Martin
Pozícia / odvetvie:Strojárstvo, technika a rozvoj;CNC programátor,Obrábač kovov
Ponúkaný plat (základná mzda):1200EUR
Druh pracovného pomeru:plný úväzok
Počet voľných miest:1

Informácie o pracovnom mieste

Benefity a ďalšie výhody:

- Možnosť odborného a kariérneho rastu a ďalšieho vzdelávania,
- práca v dobrom pracovnom prostredí,
- výhody v rámci vnútorného motivačného systému
- mzda od 1200€ do 2000€ v závislosti od kvalifikácie je možné aj vyššie ohodnotenie. Viac informácií na prijímacom pohovore.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1200 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
20. 8. 2021

Dátum poslednej aktualizácie:
2. 9. 2021

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)

Informácie o sprostredkovaní:

Termín výberového konania:8. 9. 2021Informácie pre záujemcu:Oslovení a pozvaní na prijímací pohovor budú tí záujemci, ktorí spĺňajú požadované kritéria.
Mzdové podmienky sú závislé od skúseností. Bližšie informácie budú spresnené na prijímacom pohovore.

Náplň (druh) práce
- Výroba dielov v kusovej a malosériovej výrobe,
- čítanie výkresovej dokumentácie a technologických postupov,
- obsluha CNC frézovacích strojov pomocou ovládacieho panela v systéme Heidenhain,
- upnutie obrobku do pracovného priestoru,
- výber a osadenie nástrojov do zásobníka stroja,
- kontrola programu a jeho prípadná úprava,
- nastavenie zmeny údajov geometrie nástrojov a technológie programu,
- zabezpečenie kvality počas výrobného procesu.

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 6:00
do 14:00

Práca na zmeny:
dvojzmenný pracovný režim

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov:Nie

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Strojárstvo a ostatná kovospracúvacia výroba
Stredné odborné vzdelanie v odbore obrábač kovov

Dĺžka praxe

aspoň 2 roky

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • samostatnosť
  • manuálna zručnosť
  • fyzická zdatnosť

Ďalšie požiadavky:

- Znalosti v oblasti trieskového obrábania kovov,
- znalosti v čítaní výkresovej dokumentácie,
- ovládanie programovacieho jazyka Heidenhain,
- schopnosť pracovať v kusovej a malosériovej výrobe.

Osobnostné predpoklady
  • praktické myslenie

Informácie o spoločnosti

Kráčiny 2
03601 Martin
Slovensko

Počet videní: 4
Inzerent:VIENA INTERNATIONAL, s.r.o. [ ]
Zverejnené pre lokality:Slovensko Žilinský kraj