Automobilové opravovne Ministerstva vnútra Slovenskej republiky, a. s.

Javascript Programátor junior Bratislava

31.07.2021Automobilové opravovne Ministerstva vnútra Slovenskej republiky, a. s.
Miesto práce:Slovensko
Bratislavský kraj
okres Bratislava
Bratislava-Rača
Sklabinská 20
83106
Bratislava
Pozícia / odvetvie:Informatika - software;Programátor
Ponúkaný plat (základná mzda):2000EUR
Druh pracovného pomeru:plný úväzok
Počet voľných miest:1

Informácie o pracovnom mieste

Benefity a ďalšie výhody:

Možnosť poučiť sa zo svojich chýb, možnosť podieľať sa na rozhodnutiach o smerovaní vývoja.
Otvorená atmosféra v tíme.
Vzdelávanie a rozvoj - domáce a zahraničné konferencie, interné technologické workshopy, online kurzy.
13. plat.
Výkonostné odmeny navyše
Flexibilná pracovná doba, možnosť práce z domu.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
2000 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
20. 8. 2021

Dátum poslednej aktualizácie:
20. 8. 2021

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

IT a telekomunikácie

Náplň (druh) práce
Čo bude tvojou pracovnou náplňou?

Vývoj informačných systémov pre štátnu správu
Implementácia, vývoj nových funkcií.
Písanie prehľadného kódu, unit-testy.

Nástroje a technológie, ktoré používame:

Tasky riešime cez ticketovací SW
Verzie spravujeme cez Git, máme vlastný Git server
Javascript, jQuery, React
MySQL, MongoDB, PostrgreSQL
Node.js
npm, yarn

Ak niečo z toho nevieš, radi ťa to naučíme.

A čo ti ponúkame my?
Ako reagovať na túto ponuku?

Ak ťa naša ponuka zaujala, pošli nám svoje CV.
Napíš nám aj, na akých konkrétnych veciach si robil. (aj diplomovka a bočáky sa rátajú)
Ak máš kód na GitHube, pošli aj link.

Telefonicky budeme kontaktovať uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Ponúkané výhody
13. plat.

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 7:00
do 15:30

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov:Nie

Informácie o spoločnosti

83106 Bratislava-Rača
Slovensko

Počet videní: 12
Inzerent:Automobilové opravovne Ministerstva vnútra Slovenskej republiky, a. s. [ ]
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj Trenčiansky kraj Bratislava