TATRASVIT SVIT - SOCKS, a.s.

Mechanik pletacích strojov

15.10.2021TATRASVIT SVIT-SOCKS, a.s.
Miesto práce:Slovensko
okres Poprad
Svit
Mierová 1
05921
Okres Poprad
Pozícia / odvetvie:Strojárstvo, technika a rozvoj;Automechanik
Ponúkaný plat (základná mzda):5,25EUR/hod.
Druh pracovného pomeru:plný úväzok
Počet voľných miest:1

Informácie o pracovnom mieste

Benefity a ďalšie výhody:

Mzda pozostáva z viacerých zložiek - výkonnostné zložky mzdy - možnosť zárobku cca 1 300 eur/mesiac + odmena za dochádzku + príplatky za nočné zmeny + príplatky za soboty, nedele, nadčasy, možnosť osobnostného a profesionálneho rastu, prípevok na DDS, príspevok na cestovné výdavky, bonus za dochádzku, vianočný bonus, stravovanie vo vlastnej jedálni, pravidelné dodanie čerstvého ovocia zamestnancom, pracovný odev

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
5,25 € za hodinu

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
27. 8. 2021

Dátum poslednej aktualizácie:
8. 11. 2021

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Textilná a odevná výroba

Náplň (druh) práce
Údržba, oprava a obsluha poloautomaticky a elektronicky riadených pletacích strojov LONATI, BUSI
Prerábanie strojov na stanovený druh
Odstraňovanie porúch a chýb na pletacích strojoch
Zodpovedá za dodržiavanie stanovených technologických postupov
Práca v nepretržitej 4 - zmennej prevádzke

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
nepretržitý pracovný režim
Nočná práca:
áno

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov:Nie

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie
Vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • technická gramotnosť
  • manuálna zručnosť
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • samostatnosť

Ďalšie požiadavky:

Požadovaná prax 2 roky na strojoch LONATI alebo BUSI. Zodpovednosť, pracovitosť a dobrý zdravotný stav (4 - zmenná prevádzka)

Osobnostné predpoklady
  • komunikatívnosť

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

TATRASVIT SVIT-SOCKS, a.s.
Mierová 1, Svit, 05921
Tel:-=KONTAKT=-

Iné možnosti práce

Počet videní: 7
Inzerent:TATRASVIT SVIT - SOCKS, a.s. [ ]
Zverejnené pre lokality:Slovensko Prešovský kraj Prešov