Weishaupt spol. s r.o.

Servisný technik plynových horákov -weishaupt-

20.09.2021Weishaupt spol. s r.o.
Miesto práce:Bratislavský kraj,Trnavský kraj
Pozícia / odvetvie:Elektrotechnik,Servisný technik
Ponúkaný plat (základná mzda):-=KONTAKT=-EUR
Základná zložka mzdy sa odvíja od doterajších vedomostí a skúseností uchádzača a bude predmetom dohody počas výberového konania.
Termín nástupu do práce:dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:plný úväzok
Počet voľných miest:1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Uvádzanie do prevádzky a servis plynových horákov inštalovaných na priemyselných zariadeniach, ako aj na teplovodných, horúcovodných a parných kotloch od 30 kW do 50 MW.

Benefity a ďalšie výhody:

Ponúkame zaškolenie v najmodernejších podmienkach.
Servisné vozidlo, mobilný telefón, IT vybavenie prislúcha k pracovnej pozícii.

Spoločnosť Weishaupt spol. s r.o. si vyhradzuje právo kontaktovať výlučne uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritéria.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti:Anglický jazyk (začiatočník - A2)
Nemecký jazyk (začiatočník - A2)
Vhodné pre absolventov:Áno
Vodičský preukaz:B

Požadujeme ukončené stredoškolské vzdelanie elektrotechnického odboru (SPŠ, SOU s maturitou). Skúsenosť v odbore elektrotechniky je podmienkou. Znalosť v odbore kurenárstvo, plynové rozvody, oprávnenie podľa vyhlášky 508/2009 Zb. §16 príp. 18, a §22 príp. 23 sú výhodou, nie však predpokladom.

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Firma, zaoberajúca sa výrobou, predajom a servisom vlastných tepelných systémov (stacionárne a závesné kotly), solárnych systémov, zásobníkov, tepelných čerpadiel, plynových a olejových horákov.

Oblasť pôsobenia:

Inštalácia priemyselných strojov a prístrojov

Adresa:

Rákoš 8835/1
Zvolen
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Erika Cúthová
Rákoš 8835/1, Zvolen, 960 01, Slovenská republika

Počet videní: 23
Inzerent:Weishaupt spol. s r.o. [ ]
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj Košický kraj Trenčiansky kraj Trnavský kraj Košice Trnava