Špeciálna základná škola - Speciális Alapiskola, Pomlejská cesta 1, Šamorín

Miesto práce:Slovensko
Trnavský kraj
okres Dunajská Streda
Šamorín
Pomlejská cesta 1
93101
Okres Dunajská Streda
Pozícia / odvetvie:Poľnohospodárstvo a lesné hospodárstvo,Služby;Kurič,Údržbár,Záhradník
Ponúkaný plat (základná mzda):Zamestnávateľ neuviedol
Druh pracovného pomeru:skrátený úväzok
Počet voľných miest:1

Informácie o pracovnom mieste

Benefity a ďalšie výhody:

Uprednostňujeme uchádzačov zo Šamorína.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
V zmysle zákona č. 552/2003 Z.z. o výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov, zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a nariadenia vlády č. 388/2018 Z.z., ktorým sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
14. 9. 2021

Dátum poslednej aktualizácie:
14. 9. 2021

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na kratší pracovný čas
počet hodín za týždeň: 23

Pracovná oblasť:

Technické a manuálne prierezové zamestnaniaEnergetika, plyn a elektrina

Náplň (druh) práce
Obsluha kotlov na plynné palivo vo vykurovacom období, základné údržbárske práce
Pracovný čas 6.00-10.30 hod.,

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventazdravotne postihnutého

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 6:00
do 10:30

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim
Sezónna práca:
áno

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov:Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa
zdravotne postihnutého

Požadované vzdelanie

Základné vzdelanie
Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 3 roky

Certifikáty

Osvedčenie o spôsobilosti kuriča na samostatnú obsluhu kotlov podľa vyhlášky Slovenského úradu bezpečnosti práce č. 25/1984 Zb. na zaistenie bezpečnosti práce v nízkotlakových kotolniach v znení vyhlášky Úradu bezpečnosti práce Slovenskej republiky č. 75/1996 Z.z., ktorou sa mení a dopĺňa vyhláška Slovenského úradu bezpečnosti práce č. 25/1984 Zb. na zaistenie bezpečnosti práce v nízkotlakových kotolniach (§ 14 ods. 1 písm. e)

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • samostatnosť
  • fyzická zdatnosť
  • manuálna zručnosť

Osobnostné predpoklady
  • trpezlivosť
  • praktické myslenie
  • precíznosť (presnosť)
  • spoľahlivosť

Informácie o spoločnosti

93101 Šamorín
Slovensko

Počet videní: 9
Inzerent:Špeciálna základná škola - Speciális Alapiskola, Pomlejská cesta 1, Šamorín [ ]
Zverejnené dňa:2021-09-14 (3 dni)
Zverejnené pre lokality:Slovensko Košický kraj Trenčiansky kraj Trnavský kraj Košice Trenčín Trnava