Trnavský samosprávny kraj

Odborný referent - Analytik pre kanceláriu SK8

08.09.2021Trnavský samosprávny kraj
Miesto práce:Slovensko
Trnavský kraj
okres Trnava
Trnava
Starohájska 10
91701
Trnava
Pozícia / odvetvie:Administratíva,Ekonomika, financie, účtovníctvo,Štátna a verejná správa;Odborný referent,Referent
Ponúkaný plat (základná mzda):1700EUR
Druh pracovného pomeru:plný úväzok
Počet voľných miest:1

Informácie o pracovnom mieste

Benefity a ďalšie výhody:

• základná zložka mzdy 1 700 EUR + možnosť variabilnej zložky mzdy v závislosti od seniority kandidáta

Našim zamestnancom poskytujeme tieto benefity:
• pracovný čas 7,5 hod. denne
• mzdu tvorenú základnou a variabilnou zložkou (možnosť priznania osobného ohodnotenia)
• 5 dní dovolenky navyše
• pracovné voľno s náhradou mzdy pre zamestnancov starajúcich sa o nezaopatrené dieťa do veku 15 rokov vo výmere 4 dodatočných dní za rok
• jubilejné odmeny
• zvýšenú náhradu mzdy pri dočasnej práceneschopnosti
• príspevok zo sociálneho fondu na stravovanie
• jednorazový príspevok pri životných udalostiach, t.j. narodenie dieťaťa, úmrtie blízkeho človeka
• príspevok na ošatenie
• príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1700 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
14. 9. 2021

Dátum poslednej aktualizácie:
14. 9. 2021

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Samospráva

Informácie o sprostredkovaní:

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:pracovný pohovor

Náplň (druh) práce
• monitorovanie rozhodnutí národných a európskych autorít v oblasti financií, dopravy, sociálnych vecí, zdravotníctva, školstva a ďalších oblastí spadajúcich do oblastí samosprávnych krajov
• príprava a koordinácia rokovaní odborných sekcií SK 8 ako aj programových podujatí združenia
• podpora pri plánovaní programových činností
• príprava odborných stanovísk, reportov a spolupráca na analytických podkladoch
• vypracúvanie porovnávacích analýz a ich interpretácia formou kvalitatívnych alebo kvantitatívnych výstupov
• vytváranie databázy odborných poznatkov
• zabezpečenie a vedenie agendy združenia samosprávnych krajov SK 8
• príprava a spracúvanie návrhov materiálov na rokovania združenia samosprávnych krajov SK 8
• technicko-materiálne zabezpečenie rokovania združenia a zostavovanie jeho programu

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 7:30
do 15:30

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov:Nie

Informácie o spoločnosti

91701 Trnava
Slovensko
Tel:-=KONTAKT=-

Počet videní: 24
Inzerent:Trnavský samosprávny kraj [ ]
Zverejnené pre lokality:Slovensko Košický kraj Trenčiansky kraj Trnavský kraj Košice Trenčín Trnava