Trend Technologies Slovakia, s. r. o.

Operátor lakovacej linky

15.09.2021Trend Technologies Slovakia, s. r. o.
Miesto práce:Slovensko
Žilinský kraj
okres Martin
Martin
Kráčiny 2
03601
Okres Martin
Pozícia / odvetvie:Chemický priemysel,Výroba;Operátor strojov a zariadení,Operátor strojov a zariadení v chemickom priemysle
Ponúkaný plat (základná mzda):5,40EUR/hod.
Druh pracovného pomeru:plný úväzok
Počet voľných miest:1

Informácie o pracovnom mieste

Benefity a ďalšie výhody:

V SÚVISLOSTI S ROZŠÍRENÍM VÝROBNÉHO PORTFÓLIA HĽADÁME NOVÝCH KOLEGOV DO NÁŠHO TÍMU!
- Hodinová mzda od 5,40 € (zahŕňajúca osobné hodnotenie) v závislosti od schopností a vedomostí uchádzača
- Extra príplatky za nadčasovú prácu a za výkon nad rámec Zákonníka práce
- Skrátená skúšobná doba z 3 mesiacov na 2 týždne!
- Práca v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
5,40 € za hodinu

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
14. 9. 2021

Dátum poslednej aktualizácie:
14. 9. 2021

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)

Náplň (druh) práce
- Obsluha práškovej lakovacej linky (nastavenie a spustenie linky)
- Príprava a vešanie dielcov na lakovaciu linku
- Výmena farieb
- Čistenie lakovacej kabíny
- Ručné práškové lakovanie
- Iné úlohy podľa pokynov nadriadeného

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 6:00
do 14:00

Práca na zmeny:
trojzmenný pracovný režim
Nočná práca:
áno

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov:Nie

Informácie o spoločnosti

Kračiny 2
03601 Martin
Slovensko

Počet videní: 1
Inzerent:Trend Technologies Slovakia, s. r. o. [ ]
Zverejnené dňa:2021-09-14 (3 dni)
Zverejnené pre lokality:Slovensko Košický kraj Trenčiansky kraj Žilinský kraj Žilina Košice Trenčín