DataCentrum elektronizácie územnej samosprávy Slovenska

Miesto práce:Slovensko
Bratislavský kraj
okres Bratislava
Bratislava-Staré Mesto
Námestie Mateja Korvína 1
81107
Bratislava
Pozícia / odvetvie:Bankovníctvo, leasing a poisťovníctvo,Obchod;Finančný manažér,Obchodný manažér,Produktový manažér
Ponúkaný plat (základná mzda):1850EUR
Druh pracovného pomeru:plný úväzok
Počet voľných miest:1

Informácie o pracovnom mieste

Benefity a ďalšie výhody:

- Flexibilný pracovný čas
- Práca v príjemnom a inšpiratívnom kolektíve
- Stabilné pracovné prostredie
- Priestor pre sebarealizáciu
- Home Office
- 2 sick days
- Polročný bonus do výšky mesačného platu

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1850 € za mesiac

Dátum nástupu:
1. 11. 2021

Dátum pridania ponuky:
14. 9. 2021

Dátum poslednej aktualizácie:
14. 9. 2021

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Obchod, marketing a reklamaIT a telekomunikácieŠtátna správaSamospráva

Informácie o sprostredkovaní:

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:pracovný pohovor

Náplň (druh) práce
* Zodpovednosť za zverené produktové portfólio DCOM služieb a katalóg produktov,
* Rozvoj produktov, vyhľadávanie inovačných príležitostí,
* Návšteva konferencií, aktívne vyhľadávanie inovácií, komunikácia s externými dodávateľmi
* Príma požiadavky z oddelenia Segmentového riadenia, pomáha pri sformulovaní požiadavky a transformuje ju na konkrétne zadanie pre IT oddelenie
* Komunikácia a aktívna spolupráca s IT oddelením pri tvorbe zadania, návrhu riešenia pre zákazníka,
* Aktívna účasť (participácia na zadaniach a špecifikácií, testovanie) na Zmenových konaniach a projektoch spoločnosti,
* Komunikácia s oddelením segmentového riadenia, najmä ohľadom zberu podnetov (tvorba backlogu požiadaviek s ich prioritizáciou).
* Podpora a súčinnosť oddeleniu segmentového riadenia a komunikácie pri propagácií a ponuke produktov DCOM zákazníkom,
* Podpora pri prezentácii produktového portfólia zákazníkom,
* Podpora pre ďalšie tímy v oblasti odborných znalostí o produkte, najmä s centrom podpory zákazníka (callcentrom)
* Sledovanie trhového vývoja a konkurencie, sledovanie cien a poplatkov,
* Aktívne sledovanie legislatívneho procesu, sledovanie noviniek a zmien v oblasti štátnej správy a samosprávy dotýkajúcich sa DEUS
*Spolupracuje s právnikom organizácie na vhodných návrhoch zapracovania legislatívnych zmien do produktov DCOM,
* Reporting prioritne o využívaní produktov.

Ponúkané výhody

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov:Nie

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

6 alebo viac rokov

Zručnosti, schopnosti
Cudzie jazyky:
  • anglický - elementárna: A1 a A2

Ďalšie požiadavky:

vysokoškolské II. Stupňa technického prípadne ekonomického zamerania

Počet rokov praxe
minimálne 6 čistého produkt manažmentu a skúsenosť obchodníka, resp. styku so zákazníkom výhodou.

Osobnostné predpoklady a zručnosti
* Zapálený pre tému produktového manažmentu, aktívne vyhľadáva novinky v technickom svete
* Skúsenosti s informačnými systémami na samospráve - výhodou
* Strategické myslenie a plánovanie
* Výborný prezentátor a komunikátor
* Teamový hráč
* Prozákaznícka orientácia
* Kreativita

Informácie o spoločnosti

81107 Bratislava-Staré Mesto
Slovensko

Počet videní: 3
Inzerent:DataCentrum elektronizácie územnej samosprávy Slovenska [ ]
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj Košický kraj Trenčiansky kraj Bratislava Košice Trenčín