Evanjelická spojená škola, M.R.Štefánika 19, Martin

Učiteľ/ka materskej školy

15.09.2021Evanjelická spojená škola, M.R.Štefánika 19, Martin
Miesto práce:Slovensko
okres Martin
Martin
M. R. Stefánika 19
036 01
Okres Martin
Pozícia / odvetvie:Vzdelávanie a školstvo;Učiteľ na strednej škole
Ponúkaný plat (základná mzda):Zamestnávateľ neuviedol
Druh pracovného pomeru:plný úväzok
Počet voľných miest:1

Informácie o pracovnom mieste

Benefity a ďalšie výhody:

- Práca v mladom a dynamickom kolektíve
- práca v kolektíve s medzinárodným zázemím
- priestor pre sebarealizáciu
- možnosti osobnostného rozvoja
- zodpovedajúce mzdové ohodnotenie.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
V zmysle zákona č. 552/2003 Z.z. o výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov, zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a nariadenia vlády č. 388/2018 Z.z., ktorým sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
14. 9. 2021

Dátum poslednej aktualizácie:
14. 9. 2021

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 11

Pracovná oblasť:

Výchova, vzdelávanie a šport

Informácie o sprostredkovaní:

Informácie pre záujemcu:Motivačný list so žiadosťou a štruktúrovaným životopisom v slovenskom jazyku môžete zasielať mailom na adresu:emailalebo poštou na adresu školy do 30. septembra 2021.

O ďalšom postupe a termíne výberového konania budeme informovať vybraných uchádzačov.

Náplň (druh) práce
Náplňou práce je:
• výchovno-vzdelávacia činnosť zameraná na všestranný rozvoj detí MŠ v skupinovej ako aj individuálnej forme
• pravidelné vedenie pedagogickej dokumentácie
• príprava na dennú činnosť (príprava materiálov a pomôcok)
• účasť na poradách, akciách a aktivitách školy
• účasť na individuálnych rodičovských konzultáciách a na seminároch s
rodičmi
Práca na pracovnú zmluvu na dobu určitú na zastupovanie počas materskej a rodičovskej dovolenky.

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventazdravotne postihnutého

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
dvojzmenný pracovný režim

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov:Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa
zdravotne postihnutého

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti
Cudzie jazyky:
  • anglický - elementárna: A1 a A2

Počítače:
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft PowerPoint - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

- úplne stredné odborné vzdelanie alebo vysokoškolské vzdelanie 1. alebo 2. stupňa v požadovanom študijnom odbore v zmysle vyhlášky MŠ SR o kvalifikačných predpokladoch pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov
- zodpovednosť za duševný vývoj a bezpečnosť zverených detí predškolského veku
- tvorivosť pri príprave činností, hier, súťaží atď.
- vysoká motivácia viesť a formovať mladú generáciu
- ochota a schopnosť viesť mimo - vyučovacie aktivity a zavádzať inovácie
- jasný hodnotový rámec pri výchove detí založený na kresťanských princípoch.

Výhodou je minimálne 2 - ročná prax na pozícii učiteľa materskej školy a skúsenosti s dobrovoľníckou prácou v cirkevnom spoločenstve.

Informácie o spoločnosti

M. R. Štefánika 19
03601 Martin
Slovensko

Počet videní: 5
Inzerent:Evanjelická spojená škola, M.R.Štefánika 19, Martin [ ]
Zverejnené dňa:2021-09-14 (3 dni)
Zverejnené pre lokality:Slovensko Košický kraj Trenčiansky kraj Žilinský kraj Žilina Košice Trenčín