EllA 4P, s. r. o.

Kuchár v sekcii výroby jedál pod vedením šéfkuchára

19.09.2021EllA 4P, s. r. o.
Miesto práce:Bratislava
Pozícia / odvetvie:Kuchár,Šéfkuchár
Ponúkaný plat (základná mzda):1200EUR
Mzda je na mesačnej báze a je plne uvedená v pracovnej zmluve.
Termín nástupu do práce:od 20.9.2021
Druh pracovného pomeru:plný úväzok,živnosť
Počet voľných miest:1

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Do nového zaujímavého projektu hľadáme zodpovedného kuchára / kuchárku na priamu spoluprácu so šéfkuchárom.
POZOR - nejde o reštauráciu, je to unikátny nový projekt spojený s výrobou jedál v kvalite chef.

Náplň práce:
- spracovanie a príprava surovín
- príprava jedál

Kuchyňa pracuje na systéme PO-PIA - 8 hodín a finančné ohodnotenie bude dohodnuté na osobnom pohovore podľa schopností a skúseností - nástupný plat od 1200 € / komplet na zmluve.
Garantujeme prácu aj počas obmedzenia/zatvorenia gastro prevádzok v čase pandémie.

Požadujeme:
- zodpovednosť
- lojalitu
- tímového ducha
- prax v kuchyni min. 5 rokov

Projekt sa zaoberá prípravou jedál určených pre nie priamu konzumáciu, v čom je jedinečný a unikátny na Slovensku. Preto nehľadáme zamestnanca, ale kolegu, ktorý náš projekt obohatí a bude sa spolupodieľať na budovaní značky.

Benefity a ďalšie výhody:

= stravovanie a pitný režim zabezpečený
= možný kariérny rast

Informácie pre uchádzača:

Prax v kuchyni nutná.

Minimálne požadované vzdelanie:stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov:Nie
Vodičský preukaz:B

Charakteristika spoločnosti:

Sme stabilná spoločnosť na gastro trhu od roku 2000.

Oblasť pôsobenia:

Jedálne

Adresa:

Rožňavská 8
Bratislava - mestská časť Ružinov
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Henrieta Hochmanová
Rožňavská 8, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 04, Slovenská republika

Počet videní: 15
Inzerent:EllA 4P, s. r. o. [ ]
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj Košický kraj Trenčiansky kraj Bratislava Košice Trenčín