BeMi realitná kancelária, s.r.o.

Chceš byť úspešný realitný maklér ? Neváhaj a pridaj sa do nášho tímu !

11.10.2021BeMi realitná kancelária, s.r.o.
Miesto práce:Banskobystrický kraj,Bratislavský kraj,Košický kraj,Nitriansky kraj,Prešovský kraj,Trenčiansky kraj,Trnavský kraj,Žilinský kraj
Pozícia / odvetvie:Finančný poradca,Hypotekárny poradca,Obchodník, predajca,Obchodný manažér,Realitný maklér
Ponúkaný plat (základná mzda):-=KONTAKT=-EUR
Provízny systém odmeňovania.
Termín nástupu do práce:dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:živnosť
Počet voľných miest:5

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Život je zmena a preto treba využiť každú príležitosť, ktorú nám prináša. Staňte sa realitným maklérom v spoločnosti, ktorá má dlhoročné skúseností a všetko potrebné k tomu, aby ste začali. Vek a ani skúsenosti neovplyvnia to, čím sa môžete stať a ako sa môžete vypracovať v našej spoločnosti !

Náplň práce realitného maklére našej spoločnosti:
- vyhľadávanie nehnuteľností na predaj a prenájom, s ktorým Vám bezpochyby pomôžu aj naše fimené systémy a pracovníci call centra.
- administratívna práca v kancelárií, spravovanie svojho portfólia - pričom budete mať k dispozícií pomoc zo strany svojho manažéra,
- návšteva nehnuteľností a získavanie podrobných informácií o nehnuteľnostia,...

Benefity a ďalšie výhody:

ČO NÁJDETE LEN U NÁS A U INDE NIE ?

Naša realitná kancelária podporuje svojich maklérov, nie len v oblasti nákladov spojených s:
- kancelárskymi priestormi v ich lokalite pôsobenia,
- výpočtovou technikou,
- firemnými vizitkami,
- reklamnými predmetmi pre klientov, no taktiež podporuje ich vzdelávanie prostredníctvom školení a nášho elearningu, ktorý pomáha maklérom napredovať vo svojom profesionálnom živote stále vpred.

Ďalšie výhody a benefity, ktoré poskytujeme pre našich maklérov a manažérov:
- sťahujeme súkromnú inzerciu do mailov,
- zabezpečujeme právny servis u nášho právnika,
- používame server, ktorý je prispôsobený podľa našich požiadaviek,
- provízia je netto - bez znižovania o DPH, bez sťahovania poplatkov za kanceláriu,..

Vybraných uchádzačov budeme telefonicky kontaktovať a budú pozvaní na pohovor do kancelárii.

Minimálne požadované vzdelanie:stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov:Nie
Vodičský preukaz:B

Preto, aby ste u nás začali nepožadujeme veľa, no ak máte nasledovné znalosti, máte veľmi dobrý základ na budovanie úspešnej kariéry v našej spoločnosti:
- samostatnosť, komunikatívnosť, flexibilita
- príjemné vystupovanie
- serióznosť, presnosť,
- dochvíľnosť, korektnosť,
- obchodný duch,
- MOTOROVÉ VOZIDLO.

Charakteristika spoločnosti:

Na trh sme vstúpili v roku 2003 ako rodinná firma a po dobu našej pôsobnosti sme zrealizovali množstvo predajov a prenájmov nehnuteľností. Vďaka našej dlhej histórií a pokrytiu trhu na celom Slovensku dnes patríme medzi najväčšie realitné kancelárie.

Dnes máme pobočky a obchodné zastúpenia takmer po celom Slovensku a stále rastieme. Dávame príležitosť kolegom, ktorí chcú doplniť náš tím, prípadne otvoriť pobočku v ich mieste bydliska, všetko BEZ POPLATKOV, bez nutnosti zainvestovania Vašich peňazí.

Táto práca je jednou z mála na Slovensku, kde máte možnosť zarobiť podstatne viac, ako je priemerná mzda. Žiadne príjmové stropy, žiadne povinne odpracované hodiny.

Pôsobíte vo svojej lokalite, bez stresov, s flexibilným pracovným časom, bez tlačenia k stále vyšším výkonom. Je to len na Vás. Vďaka našej Akadémií vzdelávania Vás naučíme všetko, čo potrebujete k tomu, aby ste boli úspešní obchodníci.

Oblasť pôsobenia:

Realitné kancelárie

Adresa:

Hodálova 3
Nitra
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Vozárová
Hodálova 3, Nitra, 94901, Slovenská republika
Tel:-=KONTAKT=-

Iné možnosti práce

Počet videní: 71
Inzerent:BeMi realitná kancelária, s.r.o. [ ]
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj Banskobystrický kraj Košický kraj Nitriansky kraj Prešovský kraj Trenčiansky kraj Trnavský kraj Žilinský kraj Žilina Banská Bystrica Košice Nitra Prešov Trenčín Trnava