MOSS.SK, s.r.o.

Produktový dizajnér (junior/senior)

01.09.2021MOSS.SK, s.r.o.
Miesto práce:Slovensko
Banskobystrický kraj
okres Banská Bystrica
Banská Bystrica
Pozícia / odvetvie:Obchod;Nábytkár
Ponúkaný plat (základná mzda):1200EUR
Druh pracovného pomeru:plný úväzok
Počet voľných miest:1

Informácie o pracovnom mieste

Benefity a ďalšie výhody:

Práca v nadnárodnej spoločnosti s výborným platovým ohodnotením s pravidelným rastom + možnosťou extra odmien.
Super kolektív, ktorý ťahá za jeden povraz z kancelárie so skvelým výhľadom na panorámu Banskej Bystrice.
Kolektív je stálosťou skôr statický, práca dynamická.
Pravidelné teambuildingy a mimočasové aktivity.
Zamestnanecké zľavy na celý sortiment spoločnosti.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1200 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
20. 9. 2021

Dátum poslednej aktualizácie:
20. 9. 2021

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Obchod, marketing a reklama

Informácie o sprostredkovaní:

Informácie pre záujemcu:V prípade, že vás pracovná pozícia zaujala a máte znalosti a predchádzajúce skúsenosti s podobnou prácou a pracovnou náplňou, neváhajte nám zaslať CV s priložením Vášho portfólia/projektov. Kontaktovaní budú len vybraní uchádzači postupujúci do druhého kola, a teda pozvaní na pracovný pohovor.

Práca nie je vhodná pre dlhodobú externú spoluprácu (je nevyhnutné byť v kanceláriách spoločnosti v Banskej Bystrici). Svoje portfólio spolu s Vašim životopisom je nutné zaslať mailom na:email

Náplň (druh) práce
Do nášho tímu (pobočky v Banskej Bystrici) hľadáme produktového/priemyselného dizajnéra, ktorý má skúsenosti s navrhovaním produktov pomocou 3D softvérov. Veľkou výhodou je aj cit pre grafický dizajn, ktorý je v podobe loga následne na daný produkt umiestňovaný. Jedná sa o potreby bežnej spotreby, častokrát i o obalový dizajn. Do témy a segmentu produktov šikovného dizajnéra rýchlo zaučíme. Tovar predávame napriamo na šiestich európskych trhoch a nepriamo takmer v celej zvyšnej Európe. U nás nájdeš nielen priestor pre realizovanie svojich (aj miestami "šialených") nápadov na reálnych produktoch, ale aj kopec zábavy počas dňa, či legendárne tímbuildingy, ktoré usporiadavame niekoľkokrát do roka. :).

Pri práci budeš potrebovať znalosť anglického jazyka na bežnej komunikatívnej úrovni, nakoľko časť práce bude z časti predstavovať aj komunikáciu s dodávateľmi.
Keďže sa jedná o prácu produktového dizajnéra, nutnosťou je ovládanie 3D softvéru (napríklad Rhino, Katia, 3Ds Max, či iného). Výhodou je ovládanie Illustratoru, či Photoshopu (nie je to však podmienkou).

Okrem životopisu je nutné zaslať aj portfólio/výber prác na:emailPráca nie je vhodná pre externú spoluprácu (je nutné byť priamo v BB, po zaškolení ponúkame čiastočnú možnosť home-office). Svoje portfólio a CV je nutné zaslať mailom na:emailUchádzač ktorý nezašle portfólio, nebude zaradený do výberového konania.

Ponúkané výhody

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov:Nie

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Zručnosti, schopnosti
Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Ďalšie požiadavky:

Vzdelanie v odbore grafický dizajn.
Pokročilosť v používaní 3D softvéru.
Kreativita a zodpovednosť.
Schopnosť návrhu a komunikácie vlastných riešení na základe zadania.
Schopnosť samostatného riešenia problémov (tímový hráč, ktorý si vie viesť svoju agendu a zodpovedať za svoju prácu).
Cit pre detail a dodržiavanie termínov.

Informácie o spoločnosti

M.R. Štefánika 297
05001 Revúca
Slovensko

Iné možnosti práce

Počet videní: 13
Inzerent:MOSS.SK, s.r.o. [ ]
Zverejnené pre lokality:Slovensko Banskobystrický kraj Banská Bystrica