RENOJAVA s.r.o.

Hlavný účtovník

01.09.2021RENOJAVA s.r.o.
Miesto práce:Slovensko
Prešovský kraj
okres Prešov
Prešov
Jána Pavla II. 14495/1A
08001
Okres Prešov
Pozícia / odvetvie:Ekonomika, financie, účtovníctvo;Hlavný účtovník,Účtovník
Ponúkaný plat (základná mzda):1500EUR
Druh pracovného pomeru:plný úväzok
Počet voľných miest:1

Informácie o pracovnom mieste

Benefity a ďalšie výhody:

• vysoká a priama podpora priameho vedenia spoločnosti
• vďaka veľmi dobrým výsledkom možnosť neustále odborného aj osobnostného rastu a dlhodobá istá budúcnosť
• zázemie stabilnej a neustále expandujúcej spoločnosti
• dobré pracovné podmienky a dobrý tím ochotný pomôcť

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1500 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
20. 9. 2021

Dátum poslednej aktualizácie:
20. 9. 2021

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Manažment, podnikové financie, účtovníctvo, kontrola a štatistika

Náplň (druh) práce
• zabezpečenie bezproblémového chodu celej zverenej oblasti - spracovanie a vedenie účtovnej agendy spoločnosti vrátane mzdového účtovníctva
• kontrolovanie splatnosti odberateľských pohľadávok a záväzkov spoločnosti
• vedenie bankových účtov, sledovanie úverov a spracovanie bankových výpisov
• vypracovávanie a odosielanie mesačných, kvartálnych a ročných výkazov a hlásení vrátane daňových priznaní
• vypracovanie spätnej kontroly faktúr a podkladov k fakturácii
• sledovanie platobnej disciplíny odberateľov, urgovanie oneskorených úhrad
• spracovanie a vedenie komplexnej mzdovej agendy
• príprava ekonomických podkladov, reportov, analýz
• vedenie pokladne v domácej a/alebo cudzej mene
• pravidelná komunikácia so štátnymi inštitúciami

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 8:00
do 16:30

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov:Nie
Vodičský preukaz:B

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

6 alebo viac rokov

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • samostatnosť
  • finančná a ekonomická gramotnosť
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)

Počítače:
  • Microsoft Excel - elementárna
  • Microsoft Word - elementárna
  • Microsoft Outlook - elementárna
  • Internet - elementárna

Ďalšie požiadavky:

. prax vo vedení účtovnej agendy
• znalosť daňových a účtovných zákonov
• vysoká miera samostatnosti a ochota prevziať zodpovednosť za chod účtovného oddelenia
• ochota pomáhať vedeniu spoločnosti
• chuť nestále sa vzdelávať

Výkon práce hlavného účtovníka je vždy náročný, preto budeme akceptovať len tých kandidátov, ktorí už v predchádzajúcej pracovnej činnosti dosiahli preukázateľné výsledky a majú v predmetnej oblasti už určité skúsenosti.
Hľadáme osobnosť, ktorá je ochotná a schopná prevziať na seba zodpovednosť za samostatné vedenie účtovnej agendy. Nemusíte mať však obavy, pretože na zabezpečenie plynulého chodu Vám zo začiatku bude veľkou oporou priama pomoc dlhoročnej a veľmi kompetentnej osoby, ktorá Vám plynule odovzdá celú agendu.

Osobnostné predpoklady
  • analytické myslenie
  • praktické myslenie
  • precíznosť (presnosť)

Informácie o spoločnosti

08001 Prešov
Slovensko

Iné možnosti práce

Počet videní: 13
Inzerent:RENOJAVA s.r.o. [ ]
Zverejnené pre lokality:Slovensko Prešovský kraj Prešov