JOBS Temporary Services, s. r. o.

Montážnik / Operátor výroby (aj pre ženy)

04.09.2021JOBS Temporary Services, s. r. o.
Miesto práce:Slovensko
Bratislavský kraj
okres Bratislava
Bratislava-Dev.Nová Ves
Opletalova 75
84108
Bratislava
Pozícia / odvetvie:Chemický priemysel,Strojárstvo, technika a rozvoj,Výroba;Montážnik,Montážnik, montér,Operátor strojov a zariadení,Operátor strojov a zariadení v chemickom priemysle
Ponúkaný plat (základná mzda):790EUR
Druh pracovného pomeru:plný úväzok
Počet voľných miest:1

Informácie o pracovnom mieste

Benefity a ďalšie výhody:

- nástupný plat spolu s príplatkami = cca 1100 Eur brutto
- stravné = 4,00 € gastrolístky
- automatický prechod do kmeňového stavu spoločnosti
- pravidelné navyšovanie platového ohodnotenia - postupy do vyšších platových tried, možnosť kariérneho rastu
- dlhodobá a stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti v oblasti automobilovej výroby
+ zabezpečenie ubytovania

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
790 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
20. 9. 2021

Dátum poslednej aktualizácie:
20. 9. 2021

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)

Náplň (druh) práce
- nepásová výroba
- práca vhodná pre mužov aj ženy, aj bez predošlých skúseností
- miesto výkonu práce: Bratislava - Devínska Nová Ves
- jednoduché montážne práce v oblasti výroby komponentov do automobilov, obsluha strojov a zariadení, kontrola kvality

- práca na 8- hodinové zmeny (2-zmenná, alebo 3-zmenná prevádzka)

Termín nástupu: ihneď, alebo dohodou

Ubytovanie v blízkosti miesta práce Vám vieme zabezpečiť.

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
trojzmenný pracovný režim
Nočná práca:
áno

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov:Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Základné vzdelanie
Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Ďalšie požiadavky:

- seriózny prístup k práci
- zodpovednosť
- ochota pracovať na zmeny

Informácie o spoločnosti

Opletalova 90
84107 Bratislava-Dev.Nová Ves
Slovensko
Tel:-=KONTAKT=-

Iné možnosti práce

Počet videní: 15
Inzerent:JOBS Temporary Services, s. r. o. [ ]
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj Bratislava