MAHLE Engine Components Slovakia s.r.o.

Prevádzkový zámočník strojnej údržby

07.09.2021MAHLE Engine Components Slovakia s.r.o.
Miesto práce:Slovensko
Žilinský kraj
okres Dolný Kubín
Dolný Kubín
Nábrežie Oravy 625/12B
02617
Dolný Kubín
Pozícia / odvetvie:Reality a stavebníctvo,Strojárstvo, technika a rozvoj;Zámočník
Ponúkaný plat (základná mzda):5,00EUR/hod.
Druh pracovného pomeru:plný úväzok
Počet voľných miest:1

Informácie o pracovnom mieste

Benefity a ďalšie výhody:

- týždenný pracovný čas 37,5 hodiny
- príspevok na dopravu
- DDP do výšky 3%
- stravné lístky DOXX v hodnote 5 EUR
- odmeny pri životných a pracovných jubileách
- letný a vianočný plat
- príplatky nad rámec ZP
- mzda od 5 EUR/ hod. do 6 EUR / hod. + príplatok za sťažené prostredie 0,72 EUR/ hod., základná hodinová mzda bude dohodnutá s kandidátom na základe skúseností

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
5 € za hodinu

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
20. 9. 2021

Dátum poslednej aktualizácie:
20. 9. 2021

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)

Informácie o sprostredkovaní:

Informácie pre záujemcu:V prípade Vášho záujmu o túto pracovnú pozíciu nám zašlite Váš životopis:
na adresu:email
Kontaktovať budeme iba uchádzačov vyhovujúcich požiadavkám.
Predbežné termíny vstupných pohovorov budú vybraným uchádzačom včas oznámené prostredníctvom e-mailu, prípadne telefonicky. Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspejú vo výberovom procese budú po jeho skončení zlikvidované, v zmysle zákona č. 122/2013 Z. z., v znení neskorších predpisov, o ochrane osobných údajov.

Náplň (druh) práce
V 12 hodinových pracovných zmenách vykonáva:
• zisťovanie príčin porúch jednotlivých výrobných strojov, automatických výrobných liniek a zariadení, odstraňovanie zistených nedostatkov,
• inštalácia, demontáž strojných zariadení a ich častí,
• výkon bežných a stredných opráv na týchto strojoch a zariadeniach,
• revízie a preventívne opravy výrobných strojných zariadení.

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 6:00
do 18:00

Práca na zmeny:
dvojzmenný pracovný režim
Nočná práca:
áno

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov:Nie
Vodičský preukaz:B

Informácie o spoločnosti

Nábrežie Oravy 625/12
02617 Dolný Kubín
Slovensko
Tel:-=KONTAKT=-

Iné možnosti práce

Počet videní: 19
Inzerent:MAHLE Engine Components Slovakia s.r.o. [ ]
Zverejnené pre lokality:Slovensko Žilinský kraj