PL Services Slovakia, s. r. o.

Manipulant - Pracovník odpadového hospodárstva

30.10.2021PL Services Slovakia, s. r. o.
Miesto práce:Slovensko
Nitriansky kraj
okres Nitra
Nitra
Dolné Hony 26
94901
Okres Nitra
Pozícia / odvetvie:Špedícia, doprava a logistika,Poľnohospodárstvo a lesné hospodárstvo,Výroba;Obrábač kovov,Skladník,Správca budov
Ponúkaný plat (základná mzda):1000EUR
Druh pracovného pomeru:plný úväzok
Počet voľných miest:1

Informácie o pracovnom mieste

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1000 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
8. 10. 2021

Dátum poslednej aktualizácie:
11. 10. 2021

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 24

Pracovná oblasť:

Technické a manuálne prierezové zamestnania

Náplň (druh) práce
Pre klienta zaoberajúceho sa odpadovým hospodárstvom obsadzujeme pozíciu Skladník - pracovník odpadového hospodárstva na 10 hodinové zmeny 4 dni v týždni!
Pracuje sa s "odpadom" z výroby (plasty, kartóny a pod.), NIE komunálny odpad.
Preukaz VZV je výhodou, nie podmienkou. Ak nemáte preukaz, spravíme !

Pracuje sa v areály JLR (Nie priamo pre JLR). Možnosť prechodu do interného stavu firmy po 2-3 mesiacoch.

Nutnosťou je vlastná doprava, nakoľko sa pracuje v JLR kam nechodí MHD.

Práca je vhodná pre mužov z dôvodu fyzickej práce s bremenami.

Náplň práce:
- Zber odpadov na mieste zhromažďovania a preprava pomocou VZV do skladu odpadov (ak je kandidát držiteľom preukazu na VZV).
- Dotrieďovanie odpadov v mieste vzniku (vytriediť kartón od plastov a pod.)
- Lisovanie odpadov, drvenie pomocou strojov
- Preprava odpadov na VZV do skladu a v rámci jednotlivých výrobných hál

V prípade potreby sa pracuje aj dlhšie - kopíruje sa pracovná doba JLR.

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 6:00
do 16:30

Práca na zmeny:
dvojzmenný pracovný režim
Nočná práca:
áno

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov:Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Neukončené základné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Informácie o spoločnosti

Svätoplukovo námestie 1/B
94901 Nitra
Slovensko
Tel:-=KONTAKT=-

Iné možnosti práce

Počet videní: 72
Inzerent:PL Services Slovakia, s. r. o.
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj Banskobystrický kraj Nitriansky kraj Trenčiansky kraj Bratislava Banská Bystrica Nitra