PROFITEC GmbH, odštěpný závod

Inštalatéri - Nemecko Profitec GmbH

28.11.2021PROFITEC GmbH, odštěpný závod
Miesto práce:Nemecko
Pozícia / odvetvie:Inštalatér
Ponúkaný plat (základná mzda):13,00EUR/hod.
Hodinová mzda podľa kvalifikácie a profesnej praxe od 13,00 EUR do 15,00 EUR brutto + diéty od 5,00 -7,00 EUR za hodinu netto.
Príplatky za prácu nadčas, v noci, v nedeľu a vo sviatok podľa kolektívnej zmluvy IGZ/DGB
Termín nástupu do práce:dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:plný úväzok
Počet voľných miest:1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Inštalácia a montáž plynového, podlahového kúrenia, tepelných čerpadiel, údržba plynových horákov, diagnostika porúch chladiacej techniky, tlakové skúšky, inštalácie vzduchotechnických zariadení, inštalácia sanitárnych zariadení .

Benefity a ďalšie výhody:

- pracovné oblečenie UVEX
- vianočné prémie
- istota práce na plný úväzok na dobu neurčitú na nemeckú pracovnú zmluvu
- pracovnú zmluvu uzatvárate priamo s našou spoločnosťou, žiadne poplatky
- príplatky za prácu nadčas, v noci, v nedeľu a vo sviatok
- možnosť vyplácania záloh každý týždeň
- až 30 dní platenej dovolenky ročne
- organizácia ubytovania v jednolôžkových izbách v mieste výkonu práce
- istota plánovania z dôvodu dlhodobej práce u zákazníka
- kontaktná osoba hovoriaca materským jazykom

O pracovné miesto sa prosím uchádzajte prostredníctvom životopisu v slovenskom, alebo v nemeckom jazyku a priložte aj dokumenty potvrdzujúce Vašu kvalifikáciu, odbornosť a prax.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov:Nie
Vodičský preukaz:B

Ukončené odborné vzdelanie, prípadne dlhodobé pracovné skúsenosti v obore.
Samostatnosť a flexibilita.
Ochota cestovať za prácou.
Znalosť NJ min A2, znalosť odborných výrazov v NJ.

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Naša spoločnosť M2 Personal GmbH zamestnáva montérov po celom Nemecku v remeselníckych a priemyselných oboroch, ako je zvarovanie, strojárstvo, elektroobory, inštalácie vzduchotechniky , vody , plynu. U našich medzinárodných partnerov na Vás čaká zaujímavá a rozmanitá náplň práce.

Adresa:

Velkomoravská 4017/77
Hodonín
Česká republika

Kontaktné údaje:

Renáta Jurkovicová
Velkomoravská 4017/77, Hodonín, 69501, Česká republika
Tel:-=KONTAKT=-

Iné možnosti práce

Počet videní: 20
Inzerent:PROFITEC GmbH, odštěpný závod
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj Žilinský kraj Žilina