Transfer International Staff, k.s.

Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Práca na 2 zmeny! Operátor výroby spracovania kovových dielcov. Práca na ranné a poobedné zmeny!

TRANSFER International Staff k.s.04.12.2021

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- Vykonávať výrobné činnosti pri obrábaní, opracovaní, montáže a balení kovových dielcov,

- Vykonávať drobné údržbové práce na zariadeniach a na svojom pracovisku,

- Zabezpečovať čistenie a upratovanie svojho pracoviska.

Upresnenie platových podmienok

4,50 + stravné lístky

Benefity a ďalšie výhody

- možnosť záloh
- stravné lístky v hodnote 3,90€
- stabilné a čisté pracovné prostredie

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

- Skúsenosti s prácou vo výrobnom podniku sú výhodou,

- Schopnosť vykonávať viaceré výrobné činnosti,

- Spoľahlivosť a manuálna zručnosť,

- Záujem o prácu a ochota učiť sa nové veci,

- Tímový hráč,

Ochota dochádzať do zamestnania.

2

Počet videní: 3
Inzerent:Transfer International Staff, k.s. [ ]
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj Trnavský kraj Trnava