Recovery Resorts, s. r. o.

Psychológ v terapeutickom centre duševného zdravia

23.11.2021Recovery Resorts, s. r. o.
Miesto práce:Slovensko
Žilinský kraj
okres Ružomberok
Liptovské Revúce
Vyšná Revúca 726
03474
Ružomberok
Pozícia / odvetvie:Vzdelávanie a školstvo,Zdravotníctvo a farmácia;Psychológ,Sociálny pracovník
Ponúkaný plat (základná mzda):1000EUR
Druh pracovného pomeru:plný úväzok
Počet voľných miest:1

Informácie o pracovnom mieste

Benefity a ďalšie výhody:

Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 400 EUR/mesiac
Základná zložka mzdy je vo výške 1000 Eur brutto + osobné ohodnotenie do výšky 400 Eur brutto na základe dosiahnutej praxe, skúseností a pracovného výkonu.

Zamestnanecké výhody, benefity
• Pracovný čas - pondelok až piatok, 8 hodín denne (na pracovisku, nie priamej práce s klientom)
• Profesionálne vedenie a korektné jednanie
• Dôsledné zaškolenie a supervízia
• Možnosti ďalšieho vzdelávania a odborného rastu
• Zaujímavé nefinančné benefity (zľavy na služby, rodinný program a pod.)
• Zamestnanecké stravovanie a pitný režim
• Pokojné a príjemné pracovné prostredie
• Bez možnosti ubytovania

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1000 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
24. 10. 2021

Dátum poslednej aktualizácie:
25. 10. 2021

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Výchova, vzdelávanie a športZdravotníctvo

Informácie o sprostredkovaní:

Termín výberového konania:30. 11. 2021Informácie pre záujemcu:Váš životopis v slovenskom jazyku spolu s fotografiou a motivačným listom je potrebné zaslať emailom na kariera @ recres.sk .
S pozvánkou na pracovný pohovor budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí nám zaslali všetky požadované dokumenty.

- Zaslaním životopisu dávate svoj súhlas:
V zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov (GDPR) a o zmene a doplnení niektorých zákonov v aktuálnom a platnom znení súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov a fotografie uvedených v zaslanom životopise, motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce v spoločnosti Recovery Resorts, s.r.o. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely výberového konania pre obsadenie pracovného miesta. Súhlas je daný na obdobie 12 mesiacov a je ho možné kedykoľvek písomne odvolať. Zároveň čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného a slobodného rozhodnutia.

Náplň (druh) práce
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
• Práca v špecializovanom účelovom zariadení, ktoré poskytuje nadštandardnú pomoc formou terapeutických a rehabilitačných pobytov
• Služby výhradne pre dospelú klientelu (ľahšie a stredne ťažké neurózy)
• Rôzne formy práce s klientom (skupinová/individuálna terapia, psychoedukácia a pod.)
• Pomoc pri organizovaní voľnočasových a záujmových aktivít klientov
• Osobnostný rozvoj klientov
• Samostatné vedenie terapie a poradenstva až po zaškolení

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 8:30
do 17:00

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov:Áno
Vodičský preukaz:B

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v skupine odborov Psychologické vedy
Vysokoškolské vzdelanie tretieho stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 3 roky

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • organizovanie a plánovanie práce
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)

Cudzie jazyky:
  • slovenský - vysoká: C1 a C2

Ďalšie požiadavky:

V prípade záujmu o stáž, uveďte to prosím priamo do hlavičky emailu.
Obsadzovaná pracovná ponuka je bez možnosti ubytovania.

Osobnostné predpoklady
  • ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
  • precíznosť (presnosť)
  • empatia

Informácie o spoločnosti

Ružová dolina 480/6
82108 Bratislava-Ružinov
Slovensko

Iné možnosti práce

Počet videní: 56
Inzerent:Recovery Resorts, s. r. o.
Zverejnené pre lokality:Slovensko Prešovský kraj Trnavský kraj Žilinský kraj Žilina Prešov Trnava