Odvoz a likvidácia odpadu a.s. v skratke: OLO a.s.

Miesto práce:Slovensko
Bratislavský kraj
okres Bratislava
Bratislava-Ružinov
Ivanská cesta 22
82104
Bratislava
Pozícia / odvetvie:Špedícia, doprava a logistika;Vodič nákladného vozidla
Ponúkaný plat (základná mzda):1033EUR
Druh pracovného pomeru:plný úväzok
Počet voľných miest:1

Informácie o pracovnom mieste

Benefity a ďalšie výhody:

- elektronické stravné lístky v hodnote 5,10 Eur
- firemné aktivity, ďalšie benefity v zmysle kolektívnej zmluvy
- mesačná odmena vo výške 1291 Eur sa skladá zo základnej zložky mzdy 1033 Eur/mes. + osobné prémie 258 Eur/mes. (25% základnej zložky mzdy po skúšobnej dobe)
- 13. a 14. plat
- pracovný pomer na dobu určitú 6 mesiacov, po osvedčení možnosť predĺženia na neurčitý čas

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1033 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
25. 10. 2021

Dátum poslednej aktualizácie:
26. 10. 2021

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 6

Pracovná oblasť:

Doprava

Informácie o sprostredkovaní:

Informácie pre záujemcu:V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu je potrebné zaslať si životopis na email adresu:emailĎakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o inzerovanú pracovnú pozíciu. Vzhľadom na veľký počet záujemcov, budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.
Informácie týkajúce sa spracúvania a ochrany osobných údajov uchádzačov o zamestnanie na účely výberového konania sú uvedené na:

Náplň (druh) práce
 vyzdvihnutie denného záznamu o výkone vozidla tzv. stazky s prideleným denným výkonom práce u majstra
 prebranie vozidla od garážmajstra a kontrola technického stavu vozidla pred jazdou v rozsahu bežnej údržby internej smernice
 absolvovanie jazdy vozidlom k jednotlivým stanovištiam zberných nádob v zmysle denného harmonogramu prípadne podľa pokynov nadriadeného
 jazda, priebežné vypĺňanie stazky a vyprázdnenie obsahu vozidla do prevádzok na zhodnotenie alebo zneškodnenie vyzberaného odpadu
 odomykanie a uzamykanie stanovíšť
 zabezpečenie dôkazov o nesprístupnení stanovíšť, kontajnerov a iných porušení VZN
 hlásenie opakovaných neštandardných situácií na stanovišti kontajnerov
 kontrola technického stavu vozidla pred začatím práce a po ukončení práce a vykonanie údržby v rozsahu bežnej údržby v zmysle internej smernice
 odovzdanie vozidla garážmajstrovi s nahlásením poistných a škodových udalostí, porúch a nedostatkov vyskytujúcich sa na vozidle a potvrdenie nahlásenia podpisom garážmajstra na stazke
 kontrola neporušenosti plomby, ich porušenie hlásiť okamžite garážmajstrovi
 odovzdanie riadne vyplneného denného záznamu vozidla (stazky) nadriadenému po ukončení práce s uvedením všetkých nedostatkov, porúch a poškodení na vozidle, s uvedením prekážok, v dôsledku ktorých nebol vykonaný odvoz niektorých nádob
 povinnosť dodržiavať požiadavky vyplývajúce z IMS
 okrem uvedených povinností vykonáva všetky ostatné práce podľa príkazu nadriadených, ktoré nie sú v rozpore so Zákonníkom práce

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 6:00
do 14:30

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov:Nie
Vodičský preukaz:C

Požadované vzdelanie

Základné vzdelanie
Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 6 mesiacov

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina C

Všeobecné spôsobilosti:
  • fyzická zdatnosť
  • manuálna zručnosť

Ďalšie požiadavky:

 znalosť problematiky spoločnosti
 kvalifikačná karta vodiča
 vodičský preukaz skupiny C,CE
 platné osvedčenie o zdravotnej a psychickej spôsobilosti (psychotesty)
 komunikačné zručnosti
 dobré orientačné schopnosti a znalosť územia Bratislavy
 samostatnosť, rozhodnosť, precíznosť, spoľahlivosť
 hmotná zodpovednosť

Osobnostné predpoklady
  • spoľahlivosť

Informácie o spoločnosti

82104 Bratislava-Ružinov
Slovensko

Iné možnosti práce

Počet videní: 11
Inzerent:Odvoz a likvidácia odpadu a.s. v skratke: OLO a.s.
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj Banskobystrický kraj Prešovský kraj Trnavský kraj Bratislava Prešov Trnava