Základná/Materská/Umelecká škola

Školský špeciálny pedagóg

20.11.2021Základná škola Levice, Saratovská 43
Miesto práce:Slovensko
okres Levice
Levice
Saratovská 43
93405
Okres Levice
Pozícia / odvetvie:Vzdelávanie a školstvo;Špeciálny pedagóg,Učiteľ 1.stupňa ZŠ,Učiteľ 2.stupňa ZŠ,Učiteľ na strednej škole
Ponúkaný plat (základná mzda):Zamestnávateľ neuviedol
Druh pracovného pomeru:plný úväzok
Počet voľných miest:1

Informácie o pracovnom mieste

Benefity a ďalšie výhody:

pracovný čas zamestnanca, zvýšená výmera dovolenky, poskytovanie stravy na pracovisku, príspevok na regeneráciu pracovnej sily

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
V zmysle zákona č. 552/2003 Z.z. o výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov, zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a nariadenia vlády č. 388/2018 Z.z., ktorým sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
25. 10. 2021

Dátum poslednej aktualizácie:

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 10

Pracovná oblasť:

Výchova, vzdelávanie a šport

Náplň (druh) práce
Špeciálno pedagogická diagnostika, individuálneho skupinového alebo hromadného poradenstva a intervencie deťom a žiakom so SZP, telesným postihnutím alebo ďalšími pervazívnymi vývinovými poruchami, spolupráca s centrami pedago-psychologickými poradňami, spolupráca s učiteľmi pri žiakoch s ťažkosťami v učení a v správaní.

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventazdravotne postihnutého

Ponúkané výhody

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov:Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa
zdravotne postihnutého

Požadované vzdelanie

špeciálna pedagogika
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)

Počítače:
  • Microsoft Word - elementárna
  • Microsoft Excel - elementárna
  • Microsoft Outlook - elementárna
  • Microsoft PowerPoint - elementárna

Ďalšie požiadavky:

ovládanie štátneho jazyka, zdravotná spôsobilosť, bezúhonnosť

Osobnostné predpoklady
  • spoľahlivosť

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Základná škola Levice, Saratovská 43
Saratovská 43, Levice, 93405
Tel:-=KONTAKT=-

Iné možnosti práce

Počet videní: 51
Inzerent:Základná/Materská/Umelecká škola [ ]
Zverejnené pre lokality:Slovensko Nitriansky kraj Prešovský kraj Trnavský kraj Nitra Prešov Trnava