Syneos Health Slovakia s. r. o.

Bratislavský kraj
okres Bratislava
Bratislava-Staré Mesto
Na Hrebienku 1
81102
Bratislava
Pozícia / odvetvie:Zdravotníctvo a farmácia;Medical advisor
Ponúkaný plat (základná mzda):2100EUR
Druh pracovného pomeru:plný úväzok
Počet voľných miest:1

Informácie o pracovnom mieste

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
2100 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
28. 10. 2021

Dátum poslednej aktualizácie:
30. 12. 2021

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 24

Pracovná oblasť:

Obchod, marketing a reklama

Náplň (druh) práce
Vzdelanie BA/BS v odbore biológia alebo v príbuznom odbore prírodných vied/zdravotnej starostlivosti alebo ekvivalentná kombinácia vzdelania a skúseností. Skúsenosti s prácou pre Splnomocnenú organizáciu a súvisiacimi terapeutickými odbornosťami, pričom je oboznámený s princípmi, konceptom, postupmi a štandardami. Medicínske alebo prevádzkové základy (ako skúsený monitor klinického skúšania/CRA). Znalosť medicínskeho výskumu vítaná. Výborná znalosť Microsoft Office Suite (Word, Excel, PowerPoint, aplikácie správy databáz), email, a internet. Výrazné prezentačné schopnosti, schopnosť udržiavať medziľudské vzťahy, ako aj tímová orientácia. Vynikajúce verbálne, písomné, komunikačné schopnosti a schopnosť časového manažmentu. Schopnosť porozumieť a komunikovať o vedeckých dokumentoch a dokumentoch klinického výskumu. Schopnosť pod časovým stresom plniť viaceré úlohy na viacerých projektoch naraz, ktoré majú špecifické a jedinečné požiadavky, pričom je zameraný na detail a odvádza vysoko kvalitnú prácu. Schopnosť byť flexibilný, prispôsobiť sa zmene, pracovať samostatne, ako aj pracovať ako súčasť tímu v prostredí so stanovenými pravidlami.

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 8:00
do 17:00

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov:Nie
Vodičský preukaz:B

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 3 roky

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • motivovanie ľudí

Cudzie jazyky:
  • anglický - vysoká: C1 a C2
  • ruský - pokročilá: B1 a B2

Podmienka: Ovládanie všetkých definovaných jazykov

Počítače:
  • Open Office - vysoká
  • Microsoft Excel - vysoká
  • Microsoft Word - vysoká
  • Internet - vysoká

Ďalšie požiadavky:

1. Priebežne vytvára databázu skúšajúcich, buduje a udržiava vzťahy s hlavnými skúšajúcimi, zhromažďuje informácie, ktoré zodpovedajú definícii najlepšieho centra pre klinické skúšanie, zisťuje, ktoré centrá sú pre klinické skúšanie vhodné, a koordinuje globálne práce vyhľadávania centra skúšania.
2. Plní úlohu primárneho kontaktu s centrami skúšania a zhromažďuje údaje o ich vhodnosti, vyhľadáva centrá skúšania, a vytvára databázu skúšajúcich. Sleduje a kontroluje kvalitu údajov s použitím systému TrialMD alebo iných zaužívaných systémov.
3. Buduje lokálne vzťahy s kľúčovými centrami výskumu a /Key Opinion Leaders (s kľúčovými názorovými vodcami).
4. Plní úlohu prvotného kontaktu s Globálnym tímom pre zisťovanie vhodných podmienok a poskytuje im údaje o ponukách pre požadovanú krajinu (kontakty na centrá skúšania, odporúčania centier skúšania).
5. Plní úlohu prvotného kontaktu pre Lídra Projektu v procese vyhľadávania centra skúšania pre pridelené alebo prebiehajúce klinické skúšania. Zúčastňuje sa na procese vyhľadávania centra skúšania tak, že pripravuje plán vyhľadávania centra.

Osobnostné predpoklady
  • analytické myslenie
  • komunikatívnosť
  • iniciatívnosť
  • pozornosť
  • praktické myslenie

Informácie o spoločnosti

81102 Bratislava-Staré Mesto
Slovensko
Tel:+-=KONTAKT=-

Iné možnosti práce

Počet videní: 7
Inzerent:Syneos Health Slovakia s. r. o. [ ]
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj Bratislava