MAHLE Engine Components Slovakia s.r.o.

Zmenový majster / majsterka

20.01.2022MAHLE Engine Components Slovakia s.r.o.
Miesto práce:Slovensko
Žilinský kraj
okres Dolný Kubín
Dolný Kubín
Nábrežie Oravy 625/12B
02617
Dolný Kubín
Pozícia / odvetvie:Výroba;Majster výroby
Ponúkaný plat (základná mzda):1200EUR
Druh pracovného pomeru:plný úväzok
Počet voľných miest:1

Informácie o pracovnom mieste

Benefity a ďalšie výhody:

- stabilná práca v zahraničnej automobilovej spoločnosti
- výška nástupného platu závisí od skúseností kandidáta min. 1200 EUR/mesiac + 5 % prémie po skúšobnej dobe ( 1260 EUR)
- 37,5 hod. týždenný fond
- systémové vzdelávanie
- DDP do výšky 3%
- stravné lístky / finančný príspevok v hodnote 5,50 EUR
- odmeny pri životných a pracovných jubileách
- príspevok na dopravu
- 13. a 14. plat

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1200 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
3. 11. 2021

Dátum poslednej aktualizácie:
20. 1. 2022

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)

Náplň (druh) práce
- riadenie a organizácia výroby na zmene podľa plánov výroby
- zabezpečenie plynulého chodu výroby, stanovenie priorít a rozdeľovanie denných úloh
- riadenie objemu aáí kvality výroby podľa požiadaviek logistiky
- zadeľovanie pracovníkov na pracoviská a kontrola dodržiavania pracovných technologických procesov
- spracovanie podkladov z výroby k ranným mítingom SFM
- kontrola a evidencia odpracovaných hodín pracovníkov zmeny
- uzatváranie dochádzky na mesačnej báze a príprava podkladov ku mzdám
- zabezpečenie odstránenia závad zistených počas výrobného procesu
- zabezpečenie odborného zaškolenie zamestnancov na výrobné zariadenia, hodnotenie pracovníkov
- dodržiavanie systému separácie nezhodných výrobkov
- kontrola skladových transakcií v systéme SAP
- kontrola dodržiavania čistoty, poriadku a predpisov BOZP, PO na pracoviskách a pravidelné preškoľovanie pracovníkov
- účasť na riadení odpadového hospodárstva a na riadenom nakladaní s nebezpečnými látkami
- práca vo viaczmennej prevádzke vrátane víkendov

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
trojzmenný pracovný režim
Nočná práca:
áno

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov:Nie
Vodičský preukaz:B

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 3 roky

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • organizovanie a plánovanie práce
  • vedenie ľudí
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)

Počítače:
  • Microsoft Excel - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

- práca s PC -Microsoft Excel - pokročilá znalosť
- znalosť SAP vítaná
- skúsenosť s riadením kolektívu

Osobnostné predpoklady
  • komunikatívnosť
  • praktické myslenie

Informácie o spoločnosti

Nábrežie Oravy 625/12
02617 Dolný Kubín
Slovensko
Tel:-=KONTAKT=-

Iné možnosti práce

Počet videní: 21
Inzerent:MAHLE Engine Components Slovakia s.r.o. [ ]
Zverejnené pre lokality:Slovensko Banskobystrický kraj Žilinský kraj Banská Bystrica