Rudorfer Pack s.r.o.

Administratívny pracovník

30.11.2021Rudorfer Pack s.r.o.
Miesto práce:Trvalá práce v místě svého bydliště (home office)
Maďarsko,Práca z domu;Banskobystrický kraj,Bratislavský kraj,Košický kraj,Nitriansky kraj,Prešovský kraj,Trnavský kraj
Pozícia / odvetvie:Administratívny pracovník
Ponúkaný plat (základná mzda):900EUR
Nástupní plat, odměny podle výsledků.
Termín nástupu do práce:od 3.1.2022
Druh pracovného pomeru:plný úväzok,živnosť
Počet voľných miest:1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Požadavky: SŠ vzdělání s maturitou/VŠ vzdělání, velmi dobrá znalost práce s PC MS. Office a internet, znalost maďarštiny (rodilý mluvčí slovem i písmem) je podmínkou!
Komunikace s maďarskými odběrateli, fakturace, administrativní činnost.
Samostatnost, komunikativnost, aktivní přístup, chuť do práce.

Práce ve dnech: Po - Pá, 8.-=KONTAKT=-.00
Firma poskytne: notebook, voip telefon
Firma požaduje: internetové připojení

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti:Anglický jazyk (začiatočník - A2)
Maďarský jazyk
Vhodné pre absolventov:Nie

Iné znalosti:

Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft Word, Používateľ MS Windows

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

velkoobchodní prodej

Adresa:

Husovo náměstí 14
Hostivice
Česká republika

Kontaktné údaje:

Slovenská republika

Iné možnosti práce

Počet videní: 12
Inzerent:Rudorfer Pack s.r.o.
Zverejnené dňa:2021-11-26 (10 dní)
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj Banskobystrický kraj Košický kraj Nitriansky kraj Prešovský kraj Trnavský kraj Banská Bystrica Nitra Prešov
Pracovná ponuka nájdená za 0 milisekúnd.