MILAGROS s.r.o.

Delegát Poprad

23.11.2021MILAGROS s.r.o.
Miesto práce:Slovensko
Prešovský kraj
okres Poprad
Poprad
Okres Poprad
Pozícia / odvetvie:Cestovný ruch, gastro, hoteliérstvo;Sprievodca v cestovnom ruchu
Ponúkaný plat (základná mzda):890EUR
Druh pracovného pomeru:plný úväzok
Počet voľných miest:1

Informácie o pracovnom mieste

Benefity a ďalšie výhody:

Zaujímavá a špecifická práca, v mladom kolektíve.
Osobný a kariérny postup.
Pravidelné vzdelávanie, osobnostné bonusy, motivačné odmeny - dovolenky.
Po zapracovaní možnosť vlastnej kancelárie s kompletným vybavením, v mieste pôsobenia zamestnanca.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
890 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
25. 11. 2021

Dátum poslednej aktualizácie:

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Personalistika, administratíva a služby zákazníkom

Náplň (druh) práce
Zaujímavá a špecifická práca, ktorá si vyžaduje sociálne cítenie.
Prácu je možné vykonávať aj ako Home Office.

Náplň práce
• Zaistenie komplexných personálnych služieb, administrácia,
spracovanie klientskej agendy.
• Aktívna účasť na tvorbe komunikačných nápadov a stratégie pre klientov.
• Aktívne vyhľadávanie a následná asistencia pri registrovaní klientov.
• Komunikácia so spolupracovníkmi, a klientmi.
• Spracovanie poštovej agendy, mailovej korešpondencie a telefonátov.
• Iné zaujímavé činnosti v spolupráci s tímom.

Kompetencie
• Angažovanosť voči klientom
• Zmysel pre sociálne cítenie
• Riadenie ľudí a ich vedenie
• Osobný rast

Informácie o výberovom konaní
Informácie, ktoré ste nám poskytli, starostlivo posúdime a v prípade, že splníte naše požiadavky na obsadzovanú pracovnú pozíciu, budete pozvaní na online pohovor.

Radi by sme Vás informovali, že pre veľké množstvo žiadostí sme schopní odpovedať iba tým uchádzačom o prácu, ktorých sme sa rozhodli pozvať na online pohovor.

Ak Vás nebudeme kontaktovať do 30 dní od zaslania životopisu s pozvánkou na online pohovor, rozhodli sme sa vo výberovom konaní uprednostniť iných kandidátov, ktorých skúsenosti a znalosti lepšie zodpovedajú požiadavkám obsadzovanej pracovnej pozície.

Ďakujeme za pochopenie.

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Ponúkané výhody

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov:Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • motivovanie ľudí
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • tvorivosť (kreativita)

Počítače:
  • Microsoft Word - elementárna
  • Internet - elementárna

Osobnostné predpoklady
  • praktické myslenie
  • cieľavedomosť
  • spoľahlivosť
  • empatia
  • komunikatívnosť
  • ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
  • asertivita
  • sebaistota

Informácie o spoločnosti

Karpatské námestie 10A
83106 Bratislava-Rača
Slovensko
Tel:-=KONTAKT=-

Iné možnosti práce

Počet videní: 7
Inzerent:MILAGROS s.r.o. [ ]
Zverejnené pre lokality:Slovensko Prešovský kraj