IKEA Bratislava, s.r.o.

MYŠLIENKA ĽUDSKÝCH ZDROJOV

Dať poctivým a priamym ľuďom možnosť rozvoja, osobného i profesionálneho, aby sme spoločným úsilím vytvárali lepší každodenný život pre nás i našich zákazníkov.

Miesto práce

Bratislava
Ivanská cesta 18

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

VIAC O TOM, KTO SI

si proaktivny a máš zdvorilý prístup k zákazníkom
máš výborné komunikačné schopnosti a stály úsmev na perách
máš ochotu naslúchať zákazníkovi, zisťovať jeho potreby a vieš ho naviesť a poradiť
záujímaš sa o bytové zariadenie
si trpezlivý a empatický človek so schopnosťou organizovať a prioritizovať
máš vzťah k deťom
zvládaš to v pohode s počítačom
si flexibilný/á
práca na zmeny

AKO VYZERÁ PRACOVNÝ DEŇ U NÁS

aktívne sa venuješ deťom v detskom kútiku a dohliadaš na bezpečnú hru detí
si zodpovedný/á za informovanie zákazníka o základných podmienkach detského kútika
riadiš sa rutinami odd. Služieb zákazníkom, rovnako ako aj bezpečnostnými a evakuačnými predpismi
obsluhuješ priestor vchodu do obchodného domu, kde zabezpečuješ a poskytuješ informácie pre zákazníkov, aktívne sa venuješ zákazníkovi a si nápomocný/á s cieľom zabezpečovať pozitívnu nákupnú skúsenosť zákazníka.
v prípade potreby vypomáhaš na pokladniach
zodpovedáš za doplnenosť nákupných pomôcok v obchodnom dome
v prípade zatvorenia detského kútika z dôvodu pandemických opatrení vám zabezpečíme prácu na iných oddeleniach v obchodnom dome

SPOLU AKO JEDEN TÍM

Máme pre teba rôzne benefity:

nadštandardné príplatky za odpracované víkendy
5 dní dovolenky navyše
výborná celodenná strava priamo na pracovisku ( obedy za 1 € )
káva, čaj, nealko nápoje zdarma - flexibilný balík
tzv. caffetéria v hodnote 400 EUR ročne (možnosť využitia: preplatenie MHD dopravy, kurzov angličtiny, poukážky na voľný čas a iné)
Multisport karta
zamestnanecká zľava na tovar
príspevky a darčeky pri rôznych jubileách a príležitostiach (svadba, narodenie dieťaťa, okrúhle narodeniny...), vianočný darček
budeme Ťa podporovať v Tvojom rozvoji lebo KAŽDÉHO vnímame ako TALENT!
každoročne prehodnocovanie platov doplnkové dôchodkové sporenie
možnosť získania jednorázovej odmeny na základe hospodárskych výsledkov
a ďalšie výhody

Ponúkaný plat

-=KONTAKT=-EUR

Upresnenie platových podmienok

Mzda: od 830 € btt. /mesačne + nadštandardné príplatky

Termín nástupu do práce

od 15.12.2021

Termín ukončenia výberového konania

10.12.2021

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti

IKEA Bratislava

Adresa

Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje

Novorková
Ivanská cesta 18, Bratislava, 82104, Slovenská republika

Jednotna fotka

Počet videní: 20
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj Bratislava