"BORINKA - ALZHEIMERCENTRUM", Zariadenie sociálnych služieb Nitra

Miesto práce:Slovensko
Nitriansky kraj
okres Nitra
Nitra
Dolnočermánska 62
94901
Okres Nitra
Pozícia / odvetvie:Služby,Zdravotníctvo a farmácia;Au-pair,Domáca opatrovateľka
Ponúkaný plat (základná mzda):800EUR
Druh pracovného pomeru:plný úväzok
Počet voľných miest:1

Informácie o pracovnom mieste

Benefity a ďalšie výhody:

dodatková dovolenka 5 dní za rok, týždenný pracovný úväzok 35 hod., príplatky za sobotu, nedeľu, nočnú a sviatok, Odmeny 2 x do roka, príspevky na doplnkové dôchodkové pripoistenie, príspevky na stravu.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
800 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
25. 11. 2021

Dátum poslednej aktualizácie:
26. 11. 2021

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Sociálne služby

Náplň (druh) práce
Opatrovanie a starostlivosť o starých a chorých klientov v zariadení sociálnych služieb, hygiena, sprevádzanie na vyšetrenia, kŕmenie PSS, ktorý sú odkázaní na pomoc iných a pod.

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 6:00
do 14:00

Práca na zmeny:
nepretržitý pracovný režim
Nočná práca:
áno

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov:Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie v odbore opatrovateľská starostlivosť v zariadeniach sociálnej starostlivosti a v zdravotníckych zariadeniach /ŠP/

Dĺžka praxe

aspoň 3 mesiace

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • samostatnosť

Počítače:
  • Microsoft Word - elementárna
  • Internet - elementárna

Ďalšie požiadavky:

- môžu byť aj uchádzači so základným vzdelaním, ale je potrebný opatrovateľský kurz 220 hodín.

Osobnostné predpoklady
  • empatia
  • ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)

Informácie o spoločnosti

94901 Nitra
Slovensko
Fax:-=KONTAKT=-

Iné možnosti práce

Počet videní: 8
Inzerent:"BORINKA - ALZHEIMERCENTRUM", Zariadenie sociálnych služieb Nitra
Zverejnené pre lokality:Slovensko Nitriansky kraj Nitra