KTL, s. r. o.

Účtovníčka

20.11.2021KTL, s. r. o.
Miesto práce:Slovensko
Prešovský kraj
okres Prešov
Prešov
Strojnícka 20B
08006
Okres Prešov
Pozícia / odvetvie:Ekonomika, financie, účtovníctvo;Účtovník
Ponúkaný plat (základná mzda):900EUR
Druh pracovného pomeru:plný úväzok
Počet voľných miest:1

Informácie o pracovnom mieste

Benefity a ďalšie výhody:

Flexibilná pracovná doba - možnosť dohody, stravné lístky v hodnote 3,90Eur

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
900 € za mesiac

Dátum nástupu:
3. 1. 2022

Dátum pridania ponuky:
25. 11. 2021

Dátum poslednej aktualizácie:
26. 11. 2021

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Manažment, podnikové financie, účtovníctvo, kontrola a štatistikaStrojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)

Náplň (druh) práce
Vedenie podvojného účtovníctva v programe MK SOFT.
Pripravovanie účtovných a štatistických výkazov, účtovných závierok, zúčtovaní a daňových priznaní.
Účtovanie rôznych typov položiek (bankové výpisy, interné doklady, odberateľské a dodávateľské faktúry a pod.).
Posudzovanie správnosti uzatvorených zmlúv, faktúr z daňového a účtovného hľadiska.
Zodpovednosť za správne zaúčtovanie účtovných položiek.
Vypracovávanie pravidelných mesačných, štvrťročných a ročných uzávierok a príprava podkladov pre Štatistický úrad.
Komunikovanie s kontrolnými, daňovými úradmi, audítormi a ostatnými inštitúciami.
Iné administratívne práce - vybavovanie zodpovedajúcej agendy, maily.

Pracovné miesto vhodné aj prezdravotne postihnutéhozdravotne postihnutého

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 8:00
do 16:00

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov:Nie

Pracovné miesto vhodné aj pre

zdravotne postihnutého

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 3 roky

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • finančná a ekonomická gramotnosť
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • samostatnosť

Počítače:
  • Internet - pokročilá
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Excel - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

Budeme kontaktovať len kandidátov, ktorí splňajú uvedené požiadavky. Hľadáme posilu do teamu.
Platové podmienky budú dohodnuté individuálne podľa skúsenosti uchádzačky.

Osobnostné predpoklady
  • spoľahlivosť

Informácie o spoločnosti

08006 Prešov
Slovensko
Tel:-=KONTAKT=-

Iné možnosti práce

Počet videní: 13
Inzerent:KTL, s. r. o. [ ]
Zverejnené pre lokality:Slovensko Prešovský kraj Prešov