Johann&Thomas Magner

ČAŠNÍK // CHYŽNÁ - Nemecký jazyk - 2700€(brutto), 1800€(netto) plus vyborny Trinkgeld

17.01.2022Johann&Thomas Magner
Miesto práce:Nemecko
Pozícia / odvetvie:Cestovný ruch, gastro, hoteliérstvo;Čašník,Chyžná
Ponúkaný plat (základná mzda):2300EUR
2700,00 Euro Brutto/Mesiac, čo zodpovedá cca 1800,00 Euro Netto/Mesiac, plus vyborny Trinkgeld
Termín nástupu do práce:od 1.3.2022 do 15.11.2022
Druh pracovného pomeru:plný úväzok
Počet voľných miest:1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Ponúkame prácu čašnícky(ka)/chyžnej(ho), na riecnej lodi s 12 pasaziermi. Jedná sa o kumulovanú ponuku, to znamena ze hladame canicku/casnika&chyznu/chyzneho v jednej osobe.
Úlohou uchádzača je:
- výpomoc pri príprave raňajok,
- upratovanie 6 kajút 1x za deň,
- servírovanie obeda,
- každý druhý deň príprava na poobedňajšiu kávu.
- každý druhý deň služba na bare.
Večera sa na lodi pre hosti neponúka kazdy den.
- udrziavanie cistoty a poriadku
- jednoduche prace na palube

Na lodi je ubytovaných maximálne 12 pasažierov., jeden turnus trva 8-9dni
Na lodi je zamestnaný ešte kuchár.
Vyžadujeme flexibilitu, samostatnosť, prijemne vystupovanie

Nutnosť ovládať Nemecký jazyk (mierne pokrocily)

Benefity a ďalšie výhody:

Ponúkame:
- rodinnu atmosferu
- Nemeckú pracovnú zmluvu (na sezonu) so všetkými zákonom stanovenými poisteniami,
- Za ubytovanie a stravu sa neplatí extra,
- preplatenie cestovneho
- Zamestnanec má k dispozícii samostatnú kajutu,
- K mesačnej mzde môže zamestnanec rátať s dobrým sprepitnym
- dovolenka
- Okrem práce má zamestnanec možnosť spoznávať nové miesta

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti:Nemecký jazyk (mierne pokročilý - B1)
Vhodné pre absolventov:Nie

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Sme spoločnosť s 2 zamestnancami ( kuchár/ka a chyžná/ný). Jedná sa o riečnu loď s 12 pasažiermi, ktorá sa plaví po riekach v Nemecku, Poľsku, Holandsku, Francúzsku. Zamestnanci sú zamestnaní s nemeckou pracovnou zmluvou.

Adresa:

Friedrich-Ebert-Str.110
Tangermünde
Nemecko
www.liberte-flussreisen.de

Kontaktné údaje:

Monika Magner
Breitscheidstr.16b, Tangermünde, 39590, Nemecko
Tel:0049/-=KONTAKT=-

Iné možnosti práce

Počet videní: 76
Inzerent:Johann&Thomas Magner
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj Žilinský kraj Bratislava Žilina