Siam center Slovakia s.r.o.

Recepčná v salóne thajských masáží Piešťany - Hotel Magnólia

11.01.2022Siam center Slovakia s. r. o.
Miesto práce:Piešťany, Hotel Magnólia - Thajské masáže
Okres Piešťany;Piešťany
Pozícia / odvetvie:Administratívny pracovník,Predavač,Recepčná
Ponúkaný plat (základná mzda):700EUR
- mzda je rátaná za 15 pracovných dní - viac detailov na osobnom pohovore
- mzda + percentá z predaja tovaru
Termín nástupu do práce:od 1.2.2022
Druh pracovného pomeru:plný úväzok
Počet voľných miest:1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Kompletné, samostatné vedenie recepcie:
- oboznamovať, informovať a komunikovať s návštevníkmi,
- mať detailný prehľad o masážach a masérkach, vedieť odporučiť masáž na profesionálnej úrovni
- starostlivosť o reprezentatívny vzhľad thajských masáží (upratovanie priestorov),
- vedenie kompletnej evidencie - o predaji masáží, tovaru, dochádzka,
- predaj masáži a tovaru - uchádzač musí byť dobrý predajca,
- občasné nákupy čistiacich, administratívnych potrieb atď..
- administratívne práce,
- obsluhovanie PC - ovládanie PC nutnosťou
- vodičský preukaz skupiny B nutnosťou
- pracovná doba: 11:-=KONTAKT=-:00 14:-=KONTAKT=-:00
- absolvované kurzy predaja výhodou
- reprezentatívny vzhľad

Benefity a ďalšie výhody:

- Práca v príjemnom prostredí thajských masáží,
- flexibilné rozdelenie pracovných dní po dohode s druhou recepčnou/recepčným,
- možnosť zvýšenia zárobku (záleží na šikovnosti) - percentá z predaja tovaru,
- každý mesiac ľubovoľná masáž zadarmo,
- zľavy pre zamestnancov na tovar a služby.

Informácie pre uchádzača:

Informácie o výberovom konaní
Požadované základné vedomosti o thajských masážach.
-životopis s fotkou posielať na: poprad @ thajskemasaze.sk

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti:Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)
Vhodné pre absolventov:Nie

Iné znalosti:

Internet (e-mail, www), Microsoft Excel, Microsoft Word, Pokladňa, Používateľ MS Windows

Hľadáme zodpovedného, samostatného človeka ktorý bude zodpovedný za chod celej prevádzky thajských masáží.
Prax s vedením akejkoľvek prevádzky je bonusom.

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť prevádzkujúca salóny thajských masáží

Oblasť pôsobenia:

Služby týkajúce sa telesnej pohody

Adresa:

Siam center Slovakia s. r. o.
Galvaniho 7/D
Bratislava - mestská časť Ružinov
Slovenská republika
www.thajskemasaze.sk

Kontaktné údaje:

Radovan Mikulec
Galvaniho 7/D, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 04, Slovenská republika
Tel:-=KONTAKT=-

Iné možnosti práce

Počet videní: 84
Inzerent:Siam center Slovakia s.r.o. [ ]
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj Trnavský kraj Žilinský kraj Bratislava Trnava