Domov pomocnej ruky, n.o.,

Pomocné opatrovateľské práce

11.01.2022Domov pomocnej ruky, n. o.
Miesto práce:Žilina - Trnové
Okres Žilina;Žilina
Pozícia / odvetvie:Opatrovateľka
Ponúkaný plat (základná mzda):4,50EUR/hod.
Termín nástupu do práce:dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:plný úväzok,skrátený úväzok
Počet voľných miest:2

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Ponúkame stabilné perspektívne pracovné miesto Pomocné opatrovateľské práce. Typ pracovného úväzku Dohoda / HPP bude dohodnutý podľa požiadaviek uchádzača. Pracovná doba od 7,00 hod. Možnosť plánovania konkrétnych smien. Práca v 12 hodinových smenách od 7,00 do 19,00 hod. a v 6 hodinových smenách od 7,00 do 13,30 hod. V prípade záujmu práca aj v nočných smenách, v sobotu, v nedeľu, či vo sviatok s príslušným príplatkom. Prax ani opatrovateľský kurz nie sú podmienkou, zaškolíme, možnosť dorobenia si s príspevkom zamestnávateľa.

Termín nástupu dohodou. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky a budú pozvaní na pracovný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov:Áno
Vhodné pre mladistvého:Áno

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Nezisková organizácia poskytujúca sociálne služby v celoročnej pobytovej forme.

Oblasť pôsobenia:

Starostlivosť o staršie osoby a osoby so zdravotným postihnutím v pobytových zariadeniach

Adresa:

Domov pomocnej ruky, n. o.
Na Bárek 686/9
Žilina
Slovenská republika
www.dprza.sk

Kontaktné údaje:

Martin Vavruš
Na Bárek 686/9, Žilina, 01001, Slovenská republika
Tel:-=KONTAKT=-

Iné možnosti práce

Počet videní: 35
Inzerent:Domov pomocnej ruky, n.o., [ ]
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj Žilinský kraj Bratislava