Obec Banské

Koordinátor miestnej občianskej poriadkovej služby

29.12.2021Obec Banské
Miesto práce:Slovensko
Prešovský kraj
okres Vranov nad Topľou
Banské
Banské 320
09412
Okres Vranov nad Topľou
Pozícia / odvetvie:Špedícia, doprava a logistika;Koordinátor
Ponúkaný plat (základná mzda):646EUR
Druh pracovného pomeru:plný úväzok
Počet voľných miest:1

Informácie o pracovnom mieste

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
646 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
27. 12. 2021

Dátum poslednej aktualizácie:
4. 1. 2022

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 15

Pracovná oblasť:

Samospráva

Informácie o sprostredkovaní:

Termín výberového konania:4. 1. 2022

Náplň (druh) práce
- monitoruje a zabezpečuje bezpečnosť detí, hlavne počas ich odchodu do školy a zo školy,
zabezpečuje bezpečný prechod školopovinných detí cez cestu a upozorňuje deti na dodržiavanie pravidiel cestnej premávky, predovšetkým v súvislosti s pohybom po komunikácii a prechodom cez cestu,
- dohliada na ochranu verejného a súkromného majetku pred poškodzovaním (znečisťovanie
spoločných priestorov v bytových domoch, vandalizmus, t.z. úmyselné poškodzovanie verejno-prospešných zariadení...),
- upozorňuje na protispoločenskú činnosť a protiprávne konanie páchateľa a následne
oznamuje danú skutočnosť (skutok, následky a pod.) príslušnej inštitúcii, ktorá má riešenie
danej skutočnosti v kompetencii,
- kontroluje pohyb a miesta stretávania sa maloletých detí a mládeže vo večerných hodinách
bez prítomnosti rodičov (napr. cintorín, športoviská,...),
- upozorňuje na zákaz vypaľovania trávy, lesných a lúčnych porastov a kontroluje dodržiavanie zákazu zakladania ohňov na miestach, ktoré na to nie sú určené a kde hrozí následný požiar,
- monitoruje a nahlasuje prípady nelegálnych skládok,
- je účastný a nápomocný, po predchádzajúcom súhlase starostu obce, pri zabezpečovaní a
organizácii kultúrnych a športových podujatí, podujatí organizovaných obcou, alebo členmi
MRK,
- monitoruje a predchádza vzniku konfliktu v rámci MRK, MRK a väčšinového obyvateľstva,
- je nápomocný hliadke Policajného zboru SR a obecnej polície,
- dohliada nad poriadkom a bezpečnosťou v obci.

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 7:15
do

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov:Nie

Požadované vzdelanie

Základné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • organizovanie a plánovanie práce

Osobnostné predpoklady
  • spoľahlivosť

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Obec Banské
Banské 320
09412 Banské
Slovensko
Tel:+-=KONTAKT=-

Iné možnosti práce

Počet videní: 19
Inzerent:Obec Banské [ ]
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj Prešovský kraj Trenčiansky kraj Žilinský kraj Bratislava Žilina Trenčín