Mesto Piešťany

Referent pre koncepcie a participáciu

30.12.2021Mesto Piešťany
Miesto práce:Slovensko
Trnavský kraj
okres Piešťany
Piešťany
Nám. SNP 3
92145
Okres Piešťany
Pozícia / odvetvie:Administratíva,Štátna a verejná správa;Referent
Ponúkaný plat (základná mzda):860EUR
Druh pracovného pomeru:plný úväzok
Počet voľných miest:1

Informácie o pracovnom mieste

Benefity a ďalšie výhody:

Odmeny pri pracovných a životných jubileách, pri narodení dieťaťa, týždeň dovolenky naviac, priznanie osobného príplatku, odborné vzdelávanie, príspevok zamestnávateľa na DDP, príspevok na rekreáciu.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
860 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
5. 1. 2022

Dátum poslednej aktualizácie:
5. 1. 2022

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Štátna správaSamospráva

Náplň (druh) práce
• V rámci svojej pracovnej činnosti zabezpečuje plnenie nasledovných úloh:
- Samostatne rieši odborné úlohy v oblasti stratégie a rozvoja mesta, koncepčnej činnosti a participácie.
- Zabezpečuje odborné práce spojené s prípravou a tvorbou mestských politík a koncepcií v spolupráci s jednotlivými organizačnými zložkami, koordinuje túto spoluprácu.
- Spracováva podklady pre mestské politiky a koncepcie.
- Zodpovedá za tvorbu a vyhodnocovanie plnenia úloh stratégie mesta a programu rozvoja mesta.
- Rozpracováva prioritné činnosti mesta z pohľadu jeho ďalšieho rozvoja.
- Sleduje a vyhodnocuje pripomienky, záujmy a návrhy obyvateľov a ostatných subjektov týkajúcich sa rozvoja mesta.
- Spolupracuje s orgánmi štátnej správy pri spracovávaní - tvorbe projektov a zámerov smerujúcich a podporujúcich rozvoj mesta.
- Zabezpečuje vypracovanie zámerov mesta v oblasti hospodárskeho a ekonomického rozvoja mesta.
- Zodpovedá za povinnosti vyplývajúce zo zákona o podpore regionálneho rozvoja v znení neskorších predpisov.
- Plní úlohy v oblasti participácie občanov na veciach verejných (participatívny rozpočet, tvorba verejných priestorov, tvorba koncepcií, participácia mládeže,...).
- Zabezpečuje metodiku participácie občanov na veciach verejných.
- Pripravuje podklady pre spracovanie návrhov do participatívneho rozpočtu.
- Zodpovedá za prípravu projektov plánovania verejných priestorov s participáciou občanov na veciach verejných.
- Zodpovedá za prípravu, zabezpečenie financovania a kontrolu občianskych projektov a zámerov mesta v súčinnosti s ostatnými odbormi MsÚ podľa Pravidiel participatívneho rozpočtu mesta Piešťany.
- Vykonáva analytickú činnosť a prípravu návrhov pre rozhodovanie vedenia mesta v oblasti stratégie a rozvoja mesta.
- Zodpovedá za plnenie úloh, ktoré pre neho vyplývajú zo všetkých platných právnych predpisov, interných predpisov, pokynov a príkazov nadriadeného.
- Vykonáva ďalšie činnosti a plní úlohy podľa príkazov alebo pokynov priameho nadriadeného, prednostu alebo primátora, ak sú vydané v súlade s právnymi predpismi.

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 7:00
do 15:30

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov:Nie

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa v skupine odborov Ekonomické vedy

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • samostatnosť
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • rozhodovanie
  • finančná a ekonomická gramotnosť

Ďalšie požiadavky:

PÍSOMNÚ PRIHLÁŠKU pre pohovor spolu so:
• žiadosťou
• štruktúrovaným životopisom (popísať požadovanú odbornú prax)
• fotokópiou dokladu o vzdelaní
je potrebné odovzdať do 27.01.2022 do 13.00 hod. do schránky MsÚ v Piešťanoch alebo doručiť poštou na adresu Mesto Piešťany, Nám. SNP Č. 3, 921 45 Piešťany. Pre posúdenie dodržania lehoty je rozhodujúci dátum doručenia žiadosti do podateľne Mestského úradu Piešťany, resp. jej odovzdanie poverenému zamestnancovi Mesta Piešťany poskytovateľom poštových služieb. Žiadosti doručené po stanovenom termíne nebudú akceptované a nebudú do pohovoru zaradené.
Zapečatenú obálku je potrebné označiť heslom: "referent pre koncepcie a participáciu"
Vyhlasovateľ si vyhradzuje právo pohovor bez udania dôvodu zrušiť.

Osobnostné predpoklady
  • spoľahlivosť
  • precíznosť (presnosť)

Informácie o spoločnosti

Nám. SNP 3
92145 Piešťany
Slovensko
Tel:-=KONTAKT=-

Iné možnosti práce

Počet videní: 9
Inzerent:Mesto Piešťany [ ]
Zverejnené pre lokality:Slovensko Trnavský kraj Trnava