Technik počítačových sietí a systémov

03.11.2017netlQ s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Krompachy
okres Spišská Nová Ves
SNP 20
05342

Spišská Nová Ves
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Príspevok na mentorované zapracovanie a prax u zamestnávateľa
v zmysle § 54 ods. 1 písm. a) zákona č.5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov
Cieľová skupina:
- UoZ vo veku do 25 rokov (25 rokov mínus 1 deň) vedení v evidencii UoZ minimálne 3 mesiace, ktorí nie sú zamestnaní, nepokračujú v procese vzdelávania, ani odbornej prípravy
- UoZ vo veku do 29 rokov (29 rokov mínus 1 deň) vedení v evidencii UoZ minimálne 6 mesiacov, ktorí nie sú zamestnaní, nepokračujú v procese vzdelávania, ani odbornej prípravy

Realizácia pripojenia na internet u zákazníka v vrátane konfigurácie zariadení, servis PC, realizácia LAN a wifi sieti, montáž kamerového a zabezpečovacieho systému.

Vopred nutný telefonický kontakt.

Ponúkaný plat:
od 500 do 550 EUR
Termín nástupu do práce:
ihneď
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:

Pracovný čas: od 08:00 do 17:00
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie:
Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • digitálna gramotnosť (počítačové spôsobilosti)

Počítače:
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Internet - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

znalosť v oblasti IT

Osobnostné predpoklady
  • spoľahlivosť

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:
netlQ s.r.o.
Oľšavka 40, Oľšavka, 05361
Tel: +421949716332

Zverejnené pre lokality:Slovensko Košický kraj