Asistentka / fakturantka na dispečingu autodopravy

21.09.2017EJ group spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Trenčianske Bohuslavice
okres Nové Mesto nad Váhom
Leo Industrial Park 232
91306

Nové Mesto nad Váhom
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Ak si šikovný, učenlivý, spoľahlivý, pokojne aj absolvent a chceš sa uchytiť v administratíve tak hľadáme práve Teba. Pracovná náplň nie je žiadna veda, ak si pozorný a chceš sa niečo nové naučiť. Jedná sa hlavne o spracovanie prepravných dokumentov (kontrola, zoradenie, skenovanie), následne spracovanie do databázy v programe excel, neskôr aj kontroling a fakturácia. Postupné zaučenie v špeditérskej a dispečerskej práci. Ďalej bežné vybavovanie telefonátov a e-mailov ako asistentka pre manažérov z oddelenia autodopravy.

Na osobnom pohovore očakávajte skúšku cudzieho jazyka a psycho-testy.

Uchádzač zaslaním osobných údajov uvedených v životopise dáva súhlas spoločnosti EJ group, spol. s r.o. so spracovaním osobných údajov v súlade so zákonom č. 428/2002 ZZ.

Žiadosť o prijatie a CV prosím zasielajte výlučne e-mailom naemail">[email protected]

Budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Vopred sa ospravedlňujeme kandidátom, ktorých neoslovíme. Ich materiály budú v súlade so zákonom na ochranu osobných údajov skartované.

Ponúkaný plat:
dohodou
Iné výhody:

Stabilná spoločnosť, mladý kolektív, atraktívne mzdové ohodnotenie + prémie a koncoročné odmeny. Pohyblivá pracovná doba, po dohode možnosť preplácania cestovných nákladov alebo poskytnutia firemného vozidla.

Termín nástupu do práce:
1. 12. 2017
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:

Pracovný čas: od 7:30 do 16:00
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie:
Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • samostatnosť
  • matematická gramotnosť

Cudzie jazyky:
  • anglický - vysoká: C1 a C2
  • nemecký - vysoká: C1 a C2
  • ruský - vysoká: C1 a C2
  • maďarský - vysoká: C1 a C2

Podmienka: Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov

Počítače:
  • Microsoft Word - vysoká
  • Microsoft Excel - vysoká
  • Microsoft Outlook - vysoká
  • Internet - vysoká

Ďalšie požiadavky:

- Dochvíľnosť,
- lojalita,
- zodpovednosť,
- príjemné vystupovanie.

POZOR! minimálne jeden z uvedených cudzích jazykov na komunikatívnej úrovni je PODMIENKOU! (minimálne kategória C1).

Osobnostné predpoklady
  • pozornosť
  • praktické myslenie
  • precíznosť (presnosť)
  • spoľahlivosť
Vodičský preukaz:
Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:
EJ group spol. s r.o.
Krajné 150
91616 Krajné
Slovensko
Tel: +421905528650

Zverejnené pre lokality:Slovensko Trenčiansky kraj