Pracovník fyzickej ochrany majetku (strážnik)

21.09.2017LENIA INDUS SECURITY, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Košice-Staré Mesto
okres Košice
Pri Plynárni 1
04001

Košice
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- Ponúkame prácu strážnika do SBS. Výkon práce formou obsluhy kamerového systému, stráženie objektu,
- každý záujemca bude detailne informovaný o benefitoch a možnostiach individuálneho nastavenia pracovného harmonogramu.

V prípade záujmu prosím kontaktovať na tel. č 0948 269 766

Ponúkaný plat:
od 435 do 450 EUR
Iné výhody:

Stravné lístky.

Termín nástupu do práce:
ihneď
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:

Pracovný čas: od 7:00 do 19:00
Práca na zmeny: nepretržitý pracovný režim Nočná práca: áno

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie:
Základné vzdelanie
Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Certifikáty

Preukaz odbornej spôsobilosti pre osoby poverené výkonom fyzickej ochrany a pátrania (typu "S") alebo pre osoby poverené výkonom fyzickej ochrany, pátrania, odbornej prípravy a poradenstva a pre prevádzkovateľov (typu "P") podľa zákona č. 473/2005 Z.z. o poskytovaní služieb v oblasti súkromnej bezpečnosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (zákon o súkromnej bezpečnosti) (§ 16)

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • samostatnosť

Ďalšie požiadavky:

- Odpis z RT,
- lekárske vyšetrenie.
- bezúhonnosť,
- zdravotná spôsobilosť.

Osobnostné predpoklady
  • spoľahlivosť

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:
LENIA INDUS SECURITY, s. r. o.
Zlatohorská 27
84103 Bratislava-Lamač
Slovensko
Tel: +421948269766

Zverejnené pre lokality:Slovensko Košický kraj Košice