Kuchár Penzion-Reštaurácia DORI**

21.09.2017Peter Bukovský MIX - TEMPO

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Diakovce
okres Šaľa
Diakovce 129
92581

Šaľa
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Príprava jedál podľa stanoveného jedálneho lístka. Zodpovedný za kvalitu pripravovaných pokrmov, dodržiavanie noriem a výrobných postupov.Preveruje a organizuje pracovnú činnosť podriadených zamestnancov, zaškoluje ich a oboznamuje s technologickými postupami a kalkuláciami s cielom dodržať štandardy kvality.Sledovanie nových trendov v gastronómii a ich aplikácia v praxi.Hlavná požiadavka je znalosť mediteránskej kuchyne-albánska, taliánska, grécka kuchyňa.

Ponúkaný plat:
dohodou
Iné výhody:

-Práca na smeny krátky/dlhý týždeň v mladom kolektíve
-Zázemie v stabilnej a dynamickej gastronomickej spoločnosti.
-Perspektívne zamestnanie s potenciálom kariérneho rastu.

Termín nástupu do práce:
ihneď
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:

Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie:
Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 5 rokov

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • organizovanie a plánovanie práce
  • tvorivosť (kreativita)
  • samostatnosť

Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2
  • taliansky - pokročilá: B1 a B2

Podmienka: Ovládanie všetkých definovaných jazykov

Ďalšie požiadavky:

zodpovednosť, kreativita, zmysel pre poriadok a čistotu, organizačné schopnosti

Osobnostné predpoklady
  • precíznosť (presnosť)
  • spoľahlivosť

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:
Peter Bukovský MIX - TEMPO
92581 Diakovce
Slovensko
Tel: +421907779183

Zverejnené pre lokality:Slovensko Nitriansky kraj