Obchodný manažér

02.11.2017PRAGMA personální agentura s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Náplň práce:
• aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov
• komunikácia s novými a existujúcimi zákazníkmi na úrovni vyššieho manažmentu
Ponúkaný plat:
dohodou
Iné výhody:
Ponúkame:
- prácu v modernej, procesne orientovanejIT spoločnosti
- prácu na zaujímavých projektoch pre významných klientov
- nadštandardné pracovné a platové podmienky
- prácu v mladom kolektíve, kreatívny prístup k práci
- odborný rast v oblasti informačných technológií, firemných procesov

Druh pracovného pomeru:
- hlavný pracovní pomer
externá spolupráca

Miesto výkonu práce:
- celá SK
Termín nástupu:
- dohodou
Termín nástupu do práce:
od 1.11.2017
hlavný
V případě zájmu se budeme těšit na Váš životopis zaslaný na email valentova @ e-pragma.cz nebo volejte na tel. +420 734 752 997

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk (začiatočník)
Iné znalosti:
neuvedené
Vzdelanie:
• stredoškolské najlepšie s obchodným zameraním, vysokoškolské

Prax:
• min. 2 roky - obchodná prax v komerčnejsfére
• výhodou prax v obore predaja podnikových informačných systémov

• základná znalosť AJ

Znalosť práce na PC:
• Aplikácie MS Office (MS Word, MS Excel, MS Outlook)

Požadované znalosti a schopnosti:
• výborné komunikačné a prezentačné schopnosti
• umenie jednať si zákazníkom
• orientácia na výsledok, vysoké pracovné nasadenie a vlastná kreativita
• vodičský preukaz skupiny B

Osobnostné požiadavky:
• komunikatívnosť
• samostatnosť
• flexibilita
• kreativita
• organizačné schopnosti
• iniciatíva
• schopnosť učiť sa novým veciam
• tímová spolupráce
• zodpovednosť

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Na trhu práce působíme od roku 1997.
Regionálně jsme zaměřeni především na území Moravy.
Vlastníme rozsáhlou personální databázi kvalifikovaných kandidátů.
Při vyhledávání vhodných kandidátů využíváme nejen databáze a inzerce, ale také metodu přímého výběru vhodných kandidátů (head hunting).
Našimi klienty jsou jak velké nadnárodní společnosti, tak střední i malé firmy. Mezi naše klienty patří také nemocnice v ČR.
Vzhledem k charakteru naší práce zaručujeme všem klientům i kandidátům absolutní diskrétnost při práci s osobními nebo interními firemními informacemi.
Řídíme se pravidly Etického kodexu poradců.
Adresa:
PRAGMA personální agentura s.r.o.
tř. Kosmonautů 989/8
Olomouc
Česká republika
Kontaktné údaje:
Sylva Valentová
tř. Kosmonautů 989/8, Olomouc, 77900, Česká republika
Tel: +420734752997

Zverejnené pre lokality:Slovensko Nitriansky kraj Nitra