Pracovník výroby vonkajších a vnútorných spätných zrkadiel

27.10.2017I.V.M.K., s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Nové Mesto nad Váhom
okres Nové Mesto nad Váhom
Rybárska 1
91501

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Popis práce:
- operátor výroby - kompletizovanie výrobkov, zapájanie káblov, letovanie, skrutkovanie, lepenie tesnení, lepenie štítkov, balenie výrobkov podľa baliaceho predpisu
- operátor lisu - odoberanie výliskov zo stroja, vizuálna kontrola výrobkov, balenie výrobkov podľa baliaceho predpisu
- práca s ľahkými komponentami v príjemnom pracovnom prostredí, pre nových zamestnancov zaškoľovacie centrum

Ponúkaný plat:
dohodou
Iné výhody:

- nástupná mzda 750 € brutto (700 € základná mzda + 50 € dochádzkový bonus) + príplatky podľa ZP (nočná 0,54 € /hod., nadčas 25% z priem. hod. mzdy), za prácu vo sviatok príplatok 100%
- 13. a 14. plat
- každoročné navyšovanie základnej zložky mzdy
- práca na 4 zmeny - príplatok 0,40 € / hod.
- stravný lístok 3,40 € naviac pri 11,5 hod. zmene / nadčase
- extra príplatok 0,50 € / hod. za prácu na linke s rozbehom nového projektu
- príspevok 100 € na ubytovanie pre zamestnancov s trvalým pobytom nad 100 km od Nového Mesta n. Váhom

- firemné stravovanie - stravná jednotka 0,50 € / obed resp. večera (resp. stravné lístky v hodnote 3,40 €)
- zabezpečená doprava
- zdravotný balíček: ovocie pre zamestnancov, Deň zdravia, pitný režim -
zdarma, poukážky do lekární, prestávky naviac v horúcich dňoch
- wellness a športový balíček: apartmán na Donovaloch, permanentky na masáže a kozmetiku, plaváreň, ľadová plocha, poukážky do reštaurácií
- spoločenské aktivity: vianočný večierok, letný výlet, Magna Family Day
- ostatné: Mikulášske balíčky, Vianočné poukážky
- odmeny za odpracované roky a životné jubilea
- odmeny za zlepšovacie návrhy

Ubytovanie rieši agentúra po trase Magna busov (t.j. bezproblémové dochádzanie na všetky zmeny)

Magna Busy - spoplatnené minimálnou sadzbou (možné zakúpiť jednorázové žetóny / mesačníky)
- aktuálne zabezpečená doprava: Trenčín, Piešťany, Nové Mesto nad Váhom.

Termín nástupu do práce:
27. 11. 2017
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:

Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie:
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • manuálna zručnosť
  • fyzická zdatnosť

Cudzie jazyky:
  • slovenský - vysoká: C1 a C2

Ďalšie požiadavky:

- naša výroba je rozdelená do 4 výrobných častí (FF1,2 - zrkadlá, FF3 - lisovňa, FF4 - smerovky)
- operátori výroby pracujú v 3-zmennej (7,5 hod. zmeny), operátori lisu v 4-zmennej nepretržitej prevádzke (11,5 hod. zmeny)

Osobnostné predpoklady
  • ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:
I.V.M.K., s. r. o.
Staničná 1030/13
06901 Snina
Slovensko
Tel: +421950431109

Zverejnené pre lokality:Slovensko Trenčiansky kraj