Vodič ľahkého úžitkového vozidla do 3,5 t MKD

27.10.2017Tomáš Barka

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Námestovo
okres Námestovo
Slnečná 161/7
02901

Námestovo
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Primárna náplň práce
- vnútroštátna a medzinárodná preprava tovaru v štátoch EÚ

Sekundárna náplň práce
- dodržiavanie pravidiel cestnej premávky
- zodpovednosť za technický stav prideleného vozidla na vykonávanie pracovnej činnosti
- nahlasovanie technických závad na vozidle
- vedenie evidencie o údržbe vozidla
- zúčastňovanie sa na školeniach potrebných na výkon povolania

Ponúkaný plat:
dohodou
Iné výhody:

- podpora školení v oblasti prepravy tovarov a logistiky
- počas pracovného voľna v zahraničí možnosť využiť voľný čas na spoznávanie Európy
- platová postupnosť pri spoločnej snahe o rozvoj firmy
- pomoc v prípade osobného záujmu o zdokonalenie cudzieho jazyka v rámci výkonu práce
- možnosť osobných bonusov na základe dobre vykonanej práce
- istota dlhodobého zamestnania svojím cieľavedomým prístupom k práci

Termín nástupu do práce:
ihneď
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:

Práca na zmeny: pružný pracovný čas Nočná práca: áno

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie:
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B
  • Skupina B + E

Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • tímová práca
  • samostatnosť

Cudzie jazyky:
  • anglický - elementárna: A1 a A2
  • nemecký - elementárna: A1 a A2

Podmienka: Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov

Ďalšie požiadavky:

Komunikatívnosť, znalosť cudzieho jazyka, nemčina, angličtina vítaná. Nie podmienka plynulej komunikácie.

Osobnostné predpoklady
  • precíznosť (presnosť)
  • cieľavedomosť
  • trpezlivosť
  • spoľahlivosť
  • ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
Vodičský preukaz:
Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:
Tomáš Barka
02901 Námestovo
Slovensko
Tel: +421911527227

Zverejnené pre lokality:Slovensko Žilinský kraj