Predajca, špecialista

27.10.2017MôjDom štúdio, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Námestovo
okres Námestovo
Miestneho priemyslu 1028
02901

Námestovo
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- Komunikácia so zákazníkom, priama obchodná akvizícia.
- Spracovanie cenových ponúk a vytváranie objednávok.
- Spracovanie, zadávanie, selektovanie obchodných informácii a komunikácia so zákazníkmi v IS (PC).
- Základná znalosť účtovnej a obchodnej dokumentácie.
- Administrácia obchodnej dokumentácie (účtovnej dokumentácie).
- Komunikácia s tuzemskými, ako aj zahraničnými dodávateľmi.
- Kategorizácia, oceňovanie a označovanie tovaru pri prevzatí, ukladanie tovaru na predajni (prípadne v sklade).
- Komunikácia s dodávateľmi.
- Veľkou výhodou je skúsenosť v obchodnej činnosti v stavebnom priemysle (dverí, okien) - nie je podmienkou.

Ponúkaný plat:
dohodou
Termín nástupu do práce:
ihneď
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:

Pracovný čas: od 8:00 do 16:30
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie:
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 3 roky

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • fyzická zdatnosť

Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2
  • poľský - pokročilá: B1 a B2

Podmienka: Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov

Počítače:
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Internet - vysoká

Ďalšie požiadavky:

- Všeobecne požadované znalosti: znalosť obchodných techník, práca v informačnom systéme, znalosť obchodnej dokumentácie.
- Jazykové znalosti: poľský jazyk - úroveň B1 alebo anglický jazyk - úroveň B1.
- Požiadavky na zamestnanca: komunikačne zručnosti, pc gramotnosť na úrovni pokročilý, obchodný duch, technické vzdelanie (alebo skúsenosti), mentálna zdatnosť, dobrý zdravotný stav.
- Požadované vzdelanie: minimálne Stredné odborné vzdelanie najlepšie technického/obchodného zamerania.

Osobnostné predpoklady
  • analytické myslenie
  • precíznosť (presnosť)
  • iniciatívnosť
  • ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
Vodičský preukaz:
Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:
MôjDom štúdio, s.r.o.
02901 Námestovo
Slovensko
Tel: +421948889877

Zverejnené pre lokality:Slovensko Žilinský kraj