Predavač v novinovom stánku, Nitra

27.10.2017NITRAZDROJ, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Nitra
okres Nitra
Štefánikova 3
94901

Nitra
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pracovná náplň asistent predaja - pokladník:
• Vykonáva starostlivosť o tovar - správne vyloženie, priebežné dokladanie tovaru, kontrolu kvality, doby spotreby, dátumu minimálnej trvanlivosti, zabezpečuje správnosť označenia tovaru názvom, cenou,
• zabezpečuje predaj a servis s prozákazníckou orientáciou - komunikácia so zákazníkom, poskytovanie informácií o tovare, obsluha zákazníka,
• vykonáva prácu za pokladňou - zabezpečuje správne a presné blokovanie tovaru, zadávanie a vydávanie platobných prostriedkov ,
• udržiava poriadok a čistotu na predajnej a pracovnej ploche,
• napomáha plynulému chodu predajne.

Ponúkaný plat:
dohodou
Iné výhody:

- Zázemie stabilnej slovenskej spoločnosti,
- práca v príjemnom prostredí bez stresu,
- ponuka stabilného miesta na všetkých pozíciách,
- možnosť kariérneho rastu,
- práca v pracovné dni maximálne do 19.30 hod.,
- práca na 2 zmeny (ranná, poobedná),
- odmeny za prácu v sobotu, v nedeľu,
- stravné lístky s doplatkom zamestnanca iba 0,40 €,
- príspevky zamestnávateľa v priebehu roka (dovolenkový, mikulášsky, vianočný...) vo forme nákupných poukážok aj vo finančných čiastkach,
- odmeny pri pracovnom jubileu,
- vernostné príspevky pri výročiach životných jubileí.

Termín nástupu do práce:
ihneď
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:

Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie:
Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:
NITRAZDROJ, a.s.
Dolnočermánska 38
94901 Nitra
Slovensko
Tel: +421376922627

Zverejnené pre lokality:Slovensko Nitriansky kraj Nitra